Az arkangyal szárnyalása

Az arkangyal szárnyalása

The Prophecy 3: The Ascent
Videók

A mennyországért vívott harc tovább folytatódik. Amikor Gabriel, a gonosz arkangyal kudarcot vall, mert nem tudja elzárni a mennyországot a jó lelkek elõl, szigorú büntetést mérnek rá. Azzá változtatják, amit mindennél jobban gyűlöl: emberi lénnyé. Miközben a megváltásért küzd, azon veszi észre magát, hogy segítséget nyújt a két fiatal szerelmesnek harcolni egy még félelmetesebb sötét angyal ellen, aki el akarja pusztítani a földet és a mennyország ura akar lenni.

Forgatókönyvíró: Gregory Widen
Premier (HU): 2001.03.13.
Több

2018.11.15 Márton

Lefelé a lejtőn

A misztikus fantasy thriller nem annyira gyakori műfajkeverék a filmiparban, én mindenesetre kimondottan kedvelem ezt a fajta filmes "koktélt" és ezen belül az egyik legjobb ilyen stílusú film az Angyalok háborúja volt még 1995-ből! A széria több fol... Teljes kritika

Mike D'Angelo (Entertainment Weekly) D-besorolást adott a filmnek, és azt mondta, hogy széria minden résszel egyre rosszabb lesz.Szerző: Bogi87

Robert Pardi 1/4 pontot adott a filmre és azt nyilatkozta, hogy Christopher Walken szereplése nem elég ahhoz, hogy kimentse a filmet az abszurditásból. Szerző: Bogi87

Christopher Walken 3. alkalommal bújt Gábriel arkangyal bőrébe. Szerző: Bogi87