Az egység

Az egység

The Unit
Videók

Az akciófilm-sorozat középpontjában egy különleges katonai egység áll, akik a legkeményebb terepeken állják a sarat. Nem csupán csapattársai egymásnak, hanem barátok is. Otthon hagyott feleségeik is egy közösségbe verbuválódnak és támogatják, erősítik egymást, amíg férjük bevetésen van.

(erare)

Premier (HU): 2007.08.15.

1. évad - 14 epizód
2. évad (2006) - 23 epizód
3. évad (2007) - 11 epizód
4. évad (2008) - 22 epizód

2021.05.26 Robinson76

Egy átlagos akciós

Egy tipikus, közepesen teljesítő akciószéria ez, drámai felütésekkel tarkítva. Magasan képzett katonaemberek és feleségeik harca az első vonalban és a háttérországban. Sok küldetést és kalandot kapunk, de sajnos csak átlagos kivitelezésben. 15 év távlatából visszanézve hozza az átlagot, de többre nem volt képes.

2015.05.14 ZeroHero

Jó kis sorozat a Unit, én el szoktam nézegetni. A feleség szál néha túl erős, de a katona karakterek jók, főleg Haysbert viszi nagyon az egészet akit már a 24-ben csodálhattunk.

Az egység tagjainak rangsora (fentről lefelé) Jonas Blane után: Mack Gerhardt, Charles Grey, Hector Williams és Bob Brown. Ebben a sorrendben vehetik át az irányítást, ha valaki megsérül.Szerző: Képkockák

SPOILER: Hector Williams karakterének halála a rajongók között felháborodást váltott ki, mivel az egyik legnépszerűbb karaktere volt a sorozatnak. Az írók szerint ez egy valóságos történetet vázol fel a nézőknek, hiszen olykor a legjobb emberek esnek el a háborúban.Szerző: Képkockák

SPOILER: Hector Williams karakterének halálát a legvégsőkig eltitkolták, csak az epizód felvételekor közölték a stábbal.Szerző: Képkockák

Robert Patrick második szerepe ezredesként.Szerző: Képkockák

Az első epizódokban Hector Williamsen látható egy tetoválás, ami a későbbiekben eltűnik.Szerző: Képkockák