Szinano

Az éjszakám a nappalod című magyar játékfilm főhőse Novák (Czukor Balázs), aki alvási problémákkal küszködik. Mióta barátnőjéhez költözött , egyetlen éjszakát sem aludt végig. Nappal dolgozik, éjszakánként a város járja - bulizik, ismerkedik, szórakozik.… Több

Forgatókönyvíró: Dési András, Móray Gábor
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.11.26. | Filmio (2024.01.18.) | Netflix (2024.02.07.)

2024.02.12 Boro

Számomra éppen az tetszett, hogy nem volt egyértelmű, mi a valóság és mi nem az. Pont, mint aki félálomban kóvályog az utcákon, és a valóság keveredik a fantáziával... mint Alice Csodaországban. A végét valóban frappánsabban kellett volna megoldani. ... Több

2017.04.17 indingo

Bírom, hogy Anger Zsolt mindig gengszert játszik. Talán az ő karakterének a beszólásai tetszettek a legjobban. A történet nem volt rossz, de a végére nagyon elfogyott a szufla.

2017.07.22 Szilonka

Történet akár jó is lehetett volna, de elég sok badarság volt benne. Szereposztása kicsit amatőr, a végén meg, hogy elszenderül a főszereplő elég béna volt.

2017.07.26 Lonka

Czukor Balázs volt talán a leghitelesebb a filmben. A története egy erős közepes, nem budapestiként meg hát engem gyönyörködtet a főváros.

2021.11.19 Péter Fazekas

Nekem tetszett a film.

(2016. 01. 06.)
Megint bebizonyosodott, hogy a magyar film sikeréhez nem elég, hogy minden egyéb jó legyen, forgatókönyvnek is kell lennie. Kritika. Több

(2015. 12. 03.)
Íme, egy újabb magyar elsőfilm, aminek drukkoltunk. De juj, fájdalmasan nem működik! Több

(2015. 11. 27.)
Feketének nem túl fekete, komédiának nem túl vicces, thrillernek nem túl izgalmas, heistfilmnek nem túl logikus, nemzedéki közérzetfilmnek pedig kifejtetlen. Adekvát a kérdés: mi jut ebből a nézőnek? Leginkább egy kihagyott ziccer. Több