Az élet habzsolva jó

Az élet habzsolva jó

The Spectacular Now

Sutter a mának él. A népszerű gimis srác sokat iszik, sokat bulizik, és nincsenek tervei a jövőre nézve. Azaz, jó úton van afelé, hogy alkoholista lesz belőle. Miután a barátnője faképnél hagyja, Sutter megint a piához fordul. Jól leissza magát, és másnap reggel az… Több

Rendező: James Ponsoldt
Író: Tim Tharp
Forgatókönyvíró: Scott Neustadter, Michael H. Weber
Premier (HU): 2014.07.05. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Érdekes és elgondolkodtató film komoly, letisztult szerepekkel. Kedves film, nem lett nagy kedvenc, de egyszer mindenképp meg lehetett nézni.

2017.04.11 indingo

Furcsa volt a két főszereplők szerelmesként látni, más filmek után. A történet egy erős közepes, életszagú, nem túlcsicsázott film. Korrekt film, egyszer érdemes megnézni.

2017.10.23 ArpiHajdu és Réci

Én nagyon szerettem a The Spectacular Now-t, már csak a két főszereplő miatt is, akik sokkal hitelesebbek szerelmes párként, mint ellenségként (mint a Beavatottban). Ahogy mondani szokták: nagyon helyesek együtt :) A sztori amúgy semmi olyat nem ad, ... Több

2017.08.30 Deku

Ez a film nekem személy szerint nem igazán tetszett de borzasztó rossz sem lett így azért nézhető kategóriába esik. A karakterekre nem volt panaszom de ez kevés volt a jó filmhez.

2019.10.23 dailyfilmsan

Nem is tudom hova tegyem a filmet. Szerintem nem volt nagy szám mégis volt benne valami... az uncsi hétköznapi jeleneteken kívül. Érdekes a forgatókönyv még ha a kivitelezés nem is lett annyira fényes volt benne fantázia. Szerintem egy iszonyat átlag... Több

Jennifer Jason Leigh ügynöke hezitált, hogy a színésznő elvállalja-e a szerepet a film alacsony költségvetése miatt. Ám ekkor mondták neki, hogy Julianne Moore is nagyon szeretné a szerepet, s ha Leigh nemet mond, akkor Moore-nak adják. Ez hamar meggyőzte az ügynököt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amikor Shailene Woodley megtudta, hogy újraírták a forgatókönyvet, elgondolkodott rajta, hogy kilép a filmből. Miles Teller beszélte rá, hogy maradjon.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Abban a jelenetben, amikor Aimee és Shutter a bárban ülnek Shutter apjával, a színészek végig improvizáltak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sutter szerepét olyan színészeknek is felajánlották, mint Thomas McDonnell vagy Nicholas Hoult.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Anyák gyöngye
2013