Az elnémultak

Jared Harris
Erin Richards
Jared Harris
Olivia Cooke

Mikor Harris, a fizikaprofesszor olyan erőket idéz meg, amelyekkel nem tud bánni, elszabadul a pokol. A tudós legjobb diákjaival együtt rendhagyó kísérletet szervez: az emberi elme sötét energiáiból akarnak létrehozni egy természetfeletti lényt, egy kopogószellemet. Nem is sejtik azonban, hogy… Több

Rendező: John Pogue
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.04.24. | HBO Max (2021.11.13.)

2016.07.09 kuba.pal

Viszonylag unalmas, összecsapott film volt, közel sem olyan jó, mint a démonok között, a színészek nagyon semmilyenek, és a rendezőnek sem sikerül igazán fenntartania a feszültséget. Azt mondanám, eléggé közepes mozi, de akiket az ilyesmi érdekel, talán megtalálhatják benne a számításaikat. Nekem nem sikerült.

2015.05.31 smith

Inkább a thriller kategóriába sorolnám mint a horrorba. Sok hasonló témájú film készült mostanság, így nem sok jóra számítottam. Az első felében be is jött az aggodalmam, kicsit unalmasan indult, és sejteni lehetett, hogy milyen történések lesznek. A... Több

2015.06.01 *tünde

2015.05.29 *bella

A kicsit több, mint másfél óra alatt bealudtam vagy ötször. Gyenge történet. Nem a kedvencem, az már biztos.

2015.05.11 july

Elcsépelt, üres a történet, sok az átvett elem más hasonló filmekből, például a Démonok között -ből. A karakterek viszont jól megírtak. Inkább krimi mint horror.

Bár a filmet 2012-ben forgatták, csak 2014-ben került a mozikba.Szerző: kázsé

Néhány jelenetben a Brian McNeilt alakító Sam Claflin látta el az operatőri teendőket.Szerző: kázsé

A filmet eredetileg Cambridge-ben forgatták volna.Szerző: kázsé

A forgatókönyvet pénzügyi okok miatt többször is alapjaiban írták át.Szerző: kázsé