001 - Az első bevetés

001 - Az első bevetés

Stormbreaker

A tinédzser Alex (Alex Rider) élete egy csapásra megváltozik, amikor a nagybátyja rejtélyes körülmények között meghal. A fiú rájön, hogy bácsikája MI-6-os szuperügynök volt, ráadásul az õ egész eddigi életét is a titkosszolgálat irányította, hogy a kiképzése végén nekik dolgozzon. Alex elsõ küldetése, hogy megfejtse, mi rejlik a Stormbreaker szuperszámítógépek mögött, amelyek rejtélyes vírussal vannak megfertõzve. A fõ gyanúsított a számítógép létrehozója, Darrius Sayle (Mickey Rourke).

Forgatókönyvíró: Anthony Horowitz
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2007.11.15.

2019.07.31 Ms. Akárki

Bond szerű előzményfilm feldolgozás gyerekfilm kategóriában. Sajnos nagyon gagyi volt. Egyszernézős max ha valamelyik színészt kedveli az ember. Én is csak ez miatt ültem végig.

2016.06.24 Pumpu

a 007-es tini verziója, ami szerintem csak rontja a Bond-filmek hírnevét

2014.12.17 csenge

Bill Nighy egyszerűen zseniális, ő volt számomra a film csúcspontja. Utánozhatatlan :)

2016.07.11 Guszti

Könnyed variáció a James Bond-filmekre, fiatal főszereplővel, de a film mégis pörgős és akciódús. Ewan McGregor megörvendezteti a női nézőket is, és Mickey Rourke is jó adaléka a filmnek, annak ellenére, hogy mindig úgy néz ki, mintha elrontották vo... Több

A film összbevétele 652 526 dollár volt (imdb.com).