Az első igazi nyár

Az első igazi nyár

The Way, Way Back
klip

Ez a nyár egész jól alakul Duncan (Liam James), a tipikus, otthonülő 14 éves fiú számára, akinek sem barátai, sem önbizalma sincs. Az egész azzal kezdődik, hogy nyári kirándulásra indulnak édesanyjával, anyja párjával és annak lányával. Bár Duncan nagyon szégyellős, mégsem akar végig a… Több

Premier: 2013.01.21. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.07.25 tangatamanu

Nagyon szerethető.

2017.07.25 Deku

Nagy meglepetés volt, hogy bejött nekem ez a film, a története remek és a színészek is tökéletesek voltak. Kevés ilyen film van mint ez. Kellemes könnyed kikapcsolódás és szórakozás. Nem bántam meg.

2019.12.20 dailyfilmsan

Kedves nyári film egy kicsit sem kedves helyzetből kimagaslóan jó színészekkel. Tiniproblémáktól kezdve a felnőttek gondjáig próbál mindennel foglalkozni és közben nevettetni. Nem mondom van mikor nem sikerül de többnyire szórakoztató.

2022.03.29 KCintia

Imádtam a hangulatát!

Ez a film számomra nagyon jó volt, és hangulatosnak éreztem egész végig. Tetszett, hogy nemcsak a tiniproblémákba nyerhettünk bepillantást, hanem kicsit a szülőkébe is. A jellemfejlődés is remekül át lett adva, nem is kellett más hozzá, csak egy spontán haver, nyár és strand! Imádtam a filmet, az atmoszféráját!

2018.03.17 BaloghBogi42

Fantasztikus film. Tökéletesen szemlélteti, hogy a csendes, visszahúzódó, látszólag magának való srác, hogyan oldódik fel, és talál magára a megfelelő környezetben, és a megfelelő emberek között. Hogyan ismerkedik meg a szerelemmel, találja meg az ig... Több

AZ eredeti tervek szerint a film 1984-ben játszódott volna, de a költségvetés miatt nem valósíthatták meg elképzeléseiket.Szerző: ps

Sam Rockwell gyakran poénkodott a hangosbemondóval. Az egyik alkalommal megfeledkezett arról, hogy a vízi parkban gyerekek is vannak, és egy oda nem illő viccet sütött el a herpeszről. A forgatás mindaddig állt, amíg nyilvánosan bocsánatot nem kért a vízi park tulajdonosától.Szerző: ps

Jim Rash egy körúton házakat filmezett, amik jól mutatnának a filmben. Teljesen véletlenül lekamerázta Steve Carell házát is.Szerző: ps

Steve Carell először visszautasította Trent szerepét, mert a családjával ment kirándulni, de amikor kiderült, hogy a forgatás csak pár mérföldre lesz a szállásuktól, mégis elvállalta.Szerző: ps