Az elveszett fiúk

Az elveszett fiúk

The Lost Boys

A magányos anyuka két fiával együtt a Santa Carla nevű városkába költözik, ahol nem indul számukra simán az élet. A nagyobb fiú, Michael egy bajkeverő biciklis bandához csatlakozik. Ezt Sam, a kisebbik fiú nem nézi jó szemmel, attól fél, bátyjának baja eshet. Nem is téved nagyot, hiszen… Több

Rendező: Joel Schumacher
Forgatókönyvíró: Jan Fischer, James Jeremias, Jeffrey Boam
Premier: 1987.07.27.

2015.09.01 Barthy

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.

2014.12.02 tamas84

Nem volt rossz a film, a színészek lehetettek volna erősebbek, de egyébként nem egy rossz nyolcvanas évek B film, vagy paródia, vagy micsoda ez. Csak érteni kell, hogy horror-vígjátékról van szó, nem pedig horrorról, sem pedig vígjátékról, és hogy a dolgot a nyolcvanas évek filmes kultúrájának kontextusában kell nézni.

2014.12.27 Pumpu

Érdekes, hogy milyen filmekből lesznek kultfilmek, ez például sokak számára klasszikus meg legendás, de engem egyáltalán nem fogott meg. Tudom, hogy nem normális vámpír horrorként kell nézni, de a műfaj kifigurázásának szerintem gyenge volt, nem volt eléggé kidolgozott, inkább összecsapottnak tűnt.

Kiefer Sutherland eredetileg csak a motoron viselte volna a fekete kesztyűjét, de egy sérülés miatt végig viselnie kellett.Szerző: kázsé

Edgar és Alan Frog neve Edgar Allan Poe-ra utal.Szerző: kázsé

Corey Haim elmondása szerint a filmben látható művérhez csillámport is kevertek.Szerző: kázsé

A filmet eredetileg Richard Donner producer rendezte volna, de végül ő inkább a Halálos fegyvert rendezte meg.Szerző: kázsé