Az elveszett zsaru

Az elveszett zsaru

Ngo si seoi

Furcsa férfira (Jackie Chan) bukkannak a bennszülöttek a sivatagban. A különös idegennek fogalma sincs, mi a csudát keres azon a vidéken, ahol életében nem járt, hogy hívják, és főleg: kik azok, akik a sivatagba is utána jönnek, hogy megöljék. Talán titkos ügynök volt? Néhány nyomból hamarosan összeáll a kép, Whoami (Jackie Chan) rájön, hogy kommandós volt, akit társaival együtt átvertek, és ő a csapat egyetlen túlélője. Most már csak arra kell valahogy visszaemlékeznie, hogy mindezért kin kell bosszút állni.

Forgatókönyvíró: Jackie Chan, Susan Chan, Lee Reynolds
Ország: Hongkong
Premier (HU): 1999.07.01.

2019.08.08 HE7EDIK

Chan egyik legjobbja. Persze a story nem nagy cucc, de egy perc megállás sincs, az akciók pedig magukért beszélnek. Jackie itt még csúcsformában volt, kúszik mászik mindenhol, amit meg a tetőn leművelnek, még nézni is fárasztó. Zseniális akció film!

2019.04.18 Norbert93

Kijelenthetem, hogy ez Jackie egyik legkiválóbb filmje. Mind akció, mind helyszínek, mind történet terén. Nyilván nem egy Schindler listája, de a maga kategoriájában a legigényesebb és legegyedibb filmek közé tartozik, annak ellenére, hogy a történet... Több

2015.10.27 Remes982

Én a ma napig nem értem, hogy mit szeretnek annyira ezen az emberek. Szerintem rettenetesen monoton. Igaz, hogy látványos meg minden, de mint film szerintem értékelhetetlen. Nem valami humoros és a története is szerintem egyszerűen gagyi.

2016.12.11 airbus

Szerintem ez egy szerűen Jackie Chan egyik legjobb filmje. Hihetetlenül pörgős és szórakoztató. Ezek a harcjelenetek egyszerűen mindig jól megkomponáltak és zseniálisan megkoreografáltak.

A stáblista alatt hallható dalt Jackie Chan adja elő. Szerző: rbernadett