Az emberi százlábú 2.

Az emberi százlábú 2.

The Human Centipede II (Full Sequence)

Martin egy mentálisan zavart, egyedülálló férfi, aki édesanyjával és egy kopár építkezési területen, éjszakánként biztonsági õrként dolgozik egy földalatti garázs-komplexumban. Martin sekélyes életétõl menekvésképp Az emberi százlábú horrorfilm fantáziavilágába menekül, istenként tisztelve Dr. Heiter-t és sebészi képességeit. Martin úgy dönt, megpróbálja a lehetetlent: túlszárnyalni a mestert...

Rendező: Tom Six
Író: Tom Six
Premier: 2011.09.22.

2024.02.18 Ари Шандор Nézhetetlen

Nem volt elég az első...

...még folytatást is csináltak. Egyszerre töltöttem le a két részt. Az elsőt 15 perc alatt néztem végig, a másodikra elég volt a fele kb... ugyanolyan ostoba, torz agyszülemény, mint az első rész... Biztosan van egy réteg, aki megnézi és élvezi, hisz másképp nem lenne második rész... Sok filmet végignéztem már, nem vagyok finnyás, de ezt nem értem. Ezt egyszerűen nem értem... ahogyan nem értettem Pasolinitól a Salót sem... Nem elég művészi az agyam hozzá. :-)

2016.02.12 moov18

Elképesztő brutális

Az első rész ehhez képest egy mesefilm volt. Itt olyan szintekre emeli Tom Six a brutalitás fogalmát amivel fehér ember ritkán találkozik. Míg az első részben egy az egyben kihagyták az operációs jelenetet, hogy miként kreálják meg az emberi százlábú... Teljes kritika

2020.11.03 Ildikó Bacskai Nézhetetlen

sz@r

Minden részéhez oda fogom írni, hogy a filmvilág szégyene, undorító, ostoba, alpári, figyelemhajhász retek, mondandó nélküli erőltetett szenny.

2021.01.01 HE7EDIK Nézhetetlen

Kínzáspornó, azon belül is a legdurvább fajtából. Semmi más célja nincs, mint hogy elborzasszon, szadista embereknek kifejezetten ajánlott. Hogy más nem fogja élvezni, az is biztos.

2024.02.14 Piczil Zsolt

Förtelmes, hányingerkeltő, agyrém, tehát a sorozat egyetlen értékelhető darabja.

Ez a film pont olyan, mint amit a téma megkíván. Az első rész nevetségesen tiszta, mint egy stúdió pornófilm. A harmadik rész inkább játékfilm. Kit érdekel a börtön féregfertőzés? Na de a második! Tökéletes (emberi torzó) főszereplő. Tökéletesen tálalt vizualitás. Legszívesebben a saját hányadékomban szeretnék hemperegni, miközben vizeletemet nyalnám a szerző lábáról. Mindezt azért a kegyért, hogy fekete-fehérben nézhettem a filmet, mert színes-szagos verzióban tényleg nem bírtam volna ki. Még egyszer, ezer hála és bélsár hulljon ránk, mert... kívánom?! Nocsak, hatott rám a film?! Hát az biztos, hogy őszintébb, mint a Szerb film vagy A ház, amit Jack épített.

A film összbevétele 141 877 dollár volt (imdb.com).

(2015. 08. 24.)
Az emberi százlábú-trilógia
Tom Six betegen vigyorogva hugyozta telibe a filmkészítés hagyományos értékeit, és mindent alárendelt annak, hogy megalkothassa öncélú maszturbációnak is beillő, brutálisan hatásvadász kínzáspornó művét. Több