Az időutazás nagy kérdései

Az időutazás nagy kérdései

Frequently Asked Questions About Time Travel

Ray, Toby és Pete hétköznapi angol fiatalemberek. A három jó barát egyik este betér a törzshelyére. A kocsmában találkoznak a csinos Cassie-vel, aki azt állítja, hogy a jövőből érkezett. Ezzel csupán Rayt hozza lázba, aki bolondul az időutazásért. Toby azt hiszi, hogy… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2010.08.26. | HBO Max (2012.05.01.)

2021.05.17 Drawen H.

Hollywood

Az Egyesült Királyság a Simon Pegg és a Sherlock Holmes sorozattal megmutatta, hogy Hollywood a kanyarba sem ér manapság. Elnézést attól, akit ezzel sikerült megbántanom, nem nektek szólt. 5 vagy 6 csillag.

2021.02.23 johndoe83

Imádom!

Fura módja az időutazásnak, az biztos. De hálistennek nem a szokványos sztori. Bár kicsit hamar vége van, de érdemes megnézni. A színészek abszolút idevalók, mindegyik tökéletes választás. Abszolút ajánlott.

2019.10.14 pi

Oké, a filmben nincsenek eget rengető alakítások, de ettől az egytől eltekintve szerintem telitalálat az egész úgy, ahogy van. Imádtam, hihetetlenül jó poénokkal van tele. Egy laza délutáni mozizáshoz kiváló.

2017.01.24 Vuk

Egy óriási adag angol humor az egész film, nagyon élveztem. Nem mindenkinek fog tetszeni, az egyszer biztos, de akinek bejön ez a műfaj, annak szintén garantált a szórakozás. Nehéz is beszélni róla spoiler nélkül. Nézzétek meg! Nagyon ajánlom!