Az újságos fiú

Az újságos fiú

The Paperboy

Jack és Ward testvérek, akik egy halálsoron lévő ember ügyében nyomoznak. A testvérpár szeretné megmenteni a férfi életét, ugyanis meggyőződésük, hogy a bíróság téves ítéletet hozott a gyilkossági ügyben. A dolog akkor kezd még bonyolultabbá válni, amikor Jack beleszeret abba a nőbe, akinek romantikus kapcsolata van az elítélt személlyel.

Rendező: Lee Daniels
Író: Peter Dexter
Forgatókönyvíró: Peter Dexter, Lee Daniels
Premier (HU): 2013.03.13. | Cinego (2021.10.14.)

2022.11.20 Ildikó Bacskai

Az újságos fiú (2012)

A filmet sokan a színészgárda miatt nézik meg, és az alakítások rendben is vannak. Ami bennem hosszú távon is maradt a filmből, az egyfajta undor, így azt gondolom, a sok negatív értékelés ellenére ez egy hatásos film, a jelenetek idegesítőek és gyomorforgatóak, nyomasztóan rendetlen környezet, jól eljátszott visszataszító karakterek. Talán nem egy könnyű esti filmecske, de egy hiteles kép elfajzott, nyomorúságos emberek életéről. Nekem tetszett.

2017.05.02 indingo

A karakterek egytől egyik jók voltak, de a film nekem valahogy nem állt össze, nem olt eléggé kerek. Felületesnek éreztem az egész sztorit. Egynek elment.

2021.07.01 dailyfilmsan

Nem egy erős film, hiába a jó színészgárda. A közepes értékelést is csak azért érdemelte ki, mert nem volt nagyon egysíkú. Volt egy fordulat, tetszett, de ennyit tudott ez a film.

2017.11.04 Bazzzsi

Végtelenül gyermeteg volt a története és a szálak közt sem volt összhang. Néha beraktak egy-két pikánsabb jelenetet, de nekem így is kevés volt. Közepes.

2018.04.21 TomÁcs

A mindig kimért és ízlésesen öltözködő Nicole Kidman jól hozta prosti karaktert. A történet végkimenetele kiszámítható olt az első 20 perc után. Többet vártam tőle.

A film összbevétele 692 640 dollár volt (imdb.com).