Az utolsó ház balra

The Last House on the Left

Rendező: Dennis Iliadis
Forgatókönyvíró: Adam Alleca, Carl Ellsworth, Wes Craven
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.06.18. | Netflix (2021.02.16.)

2024.03.05 SzimikeésBéci

Nem rossz film, jó színészi játékkal tarkítva, illetve egy jó sztorival megspékelve, amit nagyon nem bántunk meg, hogy időt szakítottunk rá. Thrillerként abszolút jó, de mint horror hát az hagy némi kívánnivalót maga után.

Monica Potter egy jó színésznő, és ezt ebben a szuper kis filmben bizonyítja is. Igazán összerakott, a zsigerekig ható kis film....sokszor összerezzentem rajta...ez így jó. Grat a rendezőnek, és a színészeknek is.

2020.04.14 HE7EDIK

Nagyon jó kis film, ami néha erősen hat az ember lelkére is, elég az erőszakolós jelenetre gondolni...

2015.05.21 ZeroHero

Sztem zsenialisan kibeb@szottjo. Vegre egy minden pillanataban hiteles horror. A rosszak igazan rosszak, a jok es naivak pedig 100%ban jok es naivak. Nem vagyok horrorrajongo, de ez a film 10/10.

2019.10.30 VvV

Nekem nagyon erőltetett volt az egész, meg a mindenkinék okosabb és ügyesebb lány története már rém unalmas.

Stephen King az évszázad egyik leghatásosabb horrorjának tartja a filmet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film az ugyanezzel a címmel bemutatott 1972-es film feldolgozása.Szerző: ZeroHero

(2018. 05. 06.)
Nem találok fogást a filmen, csak azért nem tökéletes, mert remake-fronton tartom magam a mínusz egy ponthoz az ötlethiány miatt. Ez a film szinte minden szempontból felülmúlja az eredetit, így csak ajánlani tudom. Természetesen szigorúan erős idegzetűeknek. Több