Avatar – Aang legendája

Avatar: The Last Airbender

1. évad (2006) - 21 epizód
2. évad (2006) - 20 epizód
3. évad (2007) - 21 epizód

A világot a Levegő, a Víz, a Föld és a Tűz nemzetsége uralja. A nemzetségek közül néhányan különös képességgel rendelkeznek: uralni tudják az elemeket. A Tűz népe háborút indít a többiek ellen, a több mint száz éve tartó háború számtalan áldozatot követelet. A legenda szerint csak egy Avatar… Több

Premier: 2003 | Netflix (2024.02.23.)

2022.11.25 BDJN

Nem tudom, miért, de nagyon szeretem.

2017.12.13 Yosihiro

Remek animácios sorozat. A történetek remekek és a rajzolás sem rossz. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019.02.09 mamiéstöti2

Nagyon jó a története és sok izgalom van benne, de kicsit vontatott néhol és egy-két részben nagyon irreális dolgok vannak.

2017.08.21 Deku

Egész tűrhető kis animációs sorozat. Többet vártam éppenséggel tőle, de egynek mindenképpen megteszi. Szórakoztató de néhol kissé uncsiba csap át. Egyszer nézhető.

2019.05.14 Norbert93

Ha a film feleennyire jó lett volna, akkor biztosan kap folytatást is. Nagy belépőt kaphatott volna ez a nagyszerű és egyedi felépítéssel rendelkező sorozat a filmek világába, amennyiben nem lett volna ekkora bukás.

A levegő nomádjait a tibeti szerzetesekről mintázták.Szerző: Pirospingu

A sorozat alkotója, Michael Dante DiMartino Az utolsó léghajlító léghajlító miatt hagyta ott a Family Guy-t (1999).Szerző: hp

A léghajlítás mozdulatait a Ba Gua harcművészet ihlette.Szerző: hp

A vízhajlítás koreográfiája a Tai Chin alapul.Szerző: hp

A földhajlítás mozdulatait a Kung Fu egyik fajtája, a Hung Gar ihlette. Szerző: hp