Az utolsó leheletig

Az utolsó leheletig

Five Fingers

A holland Martijn (Ryan Phillippe) az amszterdami repülőtéren elbúcsúzik marokkói barátnőjétől, és a lány hazájába indul, hogy egy élelmezési programmal segítse a szegény gyerekeket. Közvetlenül megérkezése után azonban elrabolják, és ismeretlen helyre hurcolják, ahol Ahmat, a terroristák vezetője (Laurence Fishburne) fondorlatos lélektani háborút indít ellene, hogy kihúzza belőle az igazságot. De vajon mi az igazság? Kicsoda valójában Martijn: idealista bankárfiú, megszállott terrorista vagy CIA-ügynök?

Zene: John Rea
Premier (HU): 2006.05.23.
Laurence Fishburne

2017.03.01 Hercegno

Engem annyira nem tudott lekötni a film, néha kifejezetten untam magam közben. Máskor meg, mikor kicsit akciódúsabb volt, akkor egész jól szórakoztam, szóval közepes.

2014.11.18 Buffy

Izgalmas és bizony meg kell vallanom, hogy bravúrosan felépített film. Nekem nagyon tetszettek a terroristavezér és a szőke szépfiú szócsatái.

2015.06.15 Tom

Ryan Phillippe egészen ügyesen helytállt a cuki szöszi fiú szerepében. Pontosan olyan kemény és keménykedő volt, mint amit a szerep megkövetelt tőle. Tematikáját tekintve aktuális, egyébiránt ez egy középszerű és gyengécske film.