Azonosság

Amanda Peet
Ray Liotta
Amanda Peet
Clea DuVall

Egy este a viharos idő tíz ismeretlent sodor össze egy útszéli motelbe. Az idegenek azonban hamarosan hátborzongató események részesei lesznek. Minden jel arra utal, hogy a mit sem sejtő utazókat egy sorozatgyilkos szemelte ki magának. Miközben kétségbeesetten igyekeznek túlélni az… Több

Premier (HU): 2003.07.24. | Netflix (2022.05.15.)

2024.03.03 Schumy1

Nagyon jó forgatókönyv, jó színészekkel. Ami nagyon vitte a prímet nálam, az a képi világ pluszban a hang. Történet jó, végig izgalmas, fordulatos, nem ül le egy percig sem. Még mindig bele tudok borzongani.

2017.12.22 indingo

Párszor tényleg meg kell nézni a filmet, hogy összerakja az ember a kockákat. Különleges, nem hétköznapi története, holott ránézésre annak tűnik.

2017.07.17 Deku

Nekem nem mindenhol tetszett a film, kicsit közepesnek, átlagosnak mondanám. Voltak benne húzósabb, ijesztőbb pillanat de nem sok. Egynek épp elment. Az alap történet egész jó.

Ray Liotta,aki szerintem sokkal jobb színész,mint amennyit foglalkoztatják,és Cusack kíváló thrillere.Izgalmas,kiszámíthatatlan,és néha véres.Jól összerakott mozi. Sötét,komor,és a végén a csattanó nagyot szól!

2022.08.30 JRD

Amikor először néztem meg a filmet csak úgy belesodródtam tévékapcsolgatás közben. Másodszorra már vadásztam a filmre, hogy az elejétől láthassam. Fájt. Nem azért mert rossz film. Ugyanis nem az. Sőt. A végkifejlet, amikor ott áll előtted az igazság... Több

Számos különböző befejezést forgattak, hogy a film valódi végkifejletét titokban tarthassák.Szerző: kázsé

A vers, amiről az egyik szereplő azt állítja, ő írta, valójában William Hughes Mearns alkotása.Szerző: kázsé

A film nagy részét egy stúdióban forgatták Culver City-ben, ugyanabban a stúdióban, ahol az 1939-es Óz, a csodák csodája készült.Szerző: kázsé

A könyv Ed kocsijában Jean-Paul Sartre "A lét és a semmi" című műve.Szerző: kázsé

(2018. 03. 03.)
Negatívumként csupán annyit tudnék megjegyezni, hogy a befejezéssel kapcsolatban volt egy olyan érzésem, hogy enyhén nevetséges hatást keltenek vele és ezzel egy bizonyos szinten elbagatellizálják az addig kiemelkedő művet. Ez azonban nyilván ízlés kérdése és ettől függetlenül is jó szívvel ajánlom mindenkinek. Értékelés: 8/10... Több