Azután

Cécile De France
Bryce Dallas Howard
Bryce Dallas Howard
Matt Damon

A film három ember történetét mondja el, akiket mind különleges kapcsolat fűz a halálhoz. George, Marie és Marcus mind úgy gondolják, hogy valamilyen módon kapcsolatba kerültek a túlvilággal, ez pedig számos fájdalmas kérdést vet fel bennünk. Miközben válaszokat keresnek, sorsuk összefonódik,… Több

Premier (HU): 2011.05.25.

2024.01.14 Majorkas

Egyik kedvenc

Nemcsak Matt Damon miatt csodálatos ez a film, hanem maga a történet, a rendezés és a karakterek miatt is. Ezt csak az értheti, aki mögé lát ennek a filmnek, nyilván nem mindenkinek való, csupán ezért ennyire alulértékelt.

2015.08.24 hsanya182

Szerintem egy elég könnyed és valóságos családi jellegű film lett belőle, ahol végül is főhőseink külön-külön kapcsolatba kerülnek a halállal, majd sorsuk "véletlenül" egybefonódik. Igazából a film jól bemutatja, hogy nincsenek vélelenek és az embekr... Több

2019.08.15 indingo

Izgalmasan, már-már hátborzongatóan indul a film, de után picit bealszik a történet. Kicsit jobbra számítottam.

2016.07.16 Dorkateo

Gyönyürű, érzelemdús ballada 3 emberről és a misztikumról Clint Eastwwod módra. Műfajában nagyszerű, aki ezt unja, az más típusú filmeket nézzen. A 3 szálon futó cselekmény nagyon is összefügg, ezt az elejétől fogva lehet érezni, nem csak a végére lesz világos a kapcsolódás.

2017.11.27 Bazzzsi

Eléggé felkavaró film, az első fél óra nagyon megindító. Utána egy picit leült a sztori és egy kicsit elveszítettem az érdeklődésemet, de a végére azért összeállt a dolog.

A filmet nem vetítették tovább Japánban a 2011 márciusi nagy cunami után.Szerző: kázsé

Egy ideig úgy volt, hogy Matt Damon nem tudja vállalni a filmet, ezért ajánlotta maga helyett Christian Bale-t, Casey Afflecket, Hayden Christensent, Josh Brolint.Szerző: kázsé

A filmben látható egyik metróállomást digitálisan átalakították.Szerző: kázsé

A film egyik mellékszereplője saját bevallása szerint mentalista, és a paranormális jelenségek szakértője.Szerző: kázsé