Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

Bad Boys II
Will Smith

Marcus (Martin Lawrence) és Mike (Will Smith) ezúttal egy high-tech eszközökkel felszerelt csapat tagjaként ered a kábítószerkereskedők nyomába, hogy megakadályozzák az extasy további térnyerését. Eközben Tapi, a kegyelmet nem ismerő miami drogbáró az egész városra kiterjeszti hatalmát. A helyzet… Több

Rendező: Michael Bay
Premier (HU): 2003.10.09.

2023.11.30 Speedy94

Rosszfiúk egy életre

Mit is mondjak? Egy alapmű ez a film. Két zseniális és szimpatikus színésszel, akik mesterien alakítják a szerepüket, és akikkel a néző rendkívüli módon tud azonosulni. Elég faszán megírt akciójelenetekkel és elég jó beszólásokkal. Örökzöld marad az, hogy: – Hány éves vagy? – 15 vagyok, uram. – 30-nak nézel ki, cula! – Mi van, csülök, ne játszd a nagykorút a kiskorú előtt! Ha van olyan, hogy a folytatás erősebb, mint az első rész, akkor az ez az eset. Ebben a részben bontakoznak ki csak igazán a főszereplők és a történet. Imádom ezt a filmet, és mind a 147 percét bármikor végigülöm.

2020.08.10 csd

Tényleg egy életre?

Bár ma már eléggé távol áll az ízlésvilágomtól a Bad Boys filmek, a második részhez határozottan szép emlékek kötnek, ettől pedig amolyan bűnös élvezetet jelent számomra a film. Nemrégiben újranéztem, és megnyugtató volt számomra, hogy a mai napig igazán sziporkázó párbeszédekkel operál, ráadásul a látványvilága sem avult el teljesen, ami annak idején igencsak ütősnek számított. Smith és Lawrence párosa zseniálisan működik, és szerintem nem igazán igényelt ez a franchise egy harmadik felvonást.

2017.07.23 Deku

Ez a rész is pont annyira pörgős mint az előző, remek lett. Látványos, izgalmas és felettébb humoros még mindig a két színész. Nem lett elcsépelt baromság mint a folytatások általában.

2018.06.03 mamiéstöti2

Sikerült az első rész szintjét elérni, ami lássuk be ritkán sikerül. A szereplőknek másodszorra is sikerül hozniuk karakterüket, és nem marad ki a humor sem.

Nem mondom,hogy rossz,de azért egy szinttel az első epizód alatt van.Néha kissé erőltetettnek érzem a poénokat,és idejét múltnak.Látványos,könnyen emészthető,és humoros,de valamivel kevesebbet ad,mint az elődje!

64 ember hal meg a filmben összesen.Szerző: Norbi

Az autósüldözéses jelenet felvétele előtt Michael Bay kamerát szerelt néhány autóra, és arra kérte a kaszkadőröket, hogy szándékosan karambolozzanak. A rendező célja az volt, hogy olyan képsorokat rögzítsen, melyhez hasonlót soha nem láthattak még a nézők. Szerző: hp

Michael Bay bevallása szerint nagyon unta már, hogy arra kell figyelnie a vágószobában, hogy vajon a filmje megkapja-e a PG-13-as korhatár besorolást. Ebben a filmben kicsit szabadabbra engedte a fantáziáját, a korhatárbizottság pedig R besorolással (18) látta le a filmet.Szerző: hp

Michael Bay a film DVD kiadásának rendezői kommentárjában elmondta, hogy bár az autósüldözéses jelenet egészen más tükröz, valójában egy karcolás sem keletkezett a Ferrarin.Szerző: hp