Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

Bad Boys II

2023.11.30 Speedy94

Rosszfiúk egy életre

Mit is mondjak? Egy alapmű ez a film. Két zseniális és szimpatikus színésszel, akik mesterien alakítják a szerepüket, és akikkel a néző rendkívüli módon tud azonosulni. Elég faszán megírt akciójelenetekkel és elég jó beszólásokkal. Örökzöld marad az, hogy: – Hány éves vagy? – 15 vagyok, uram. – 30-nak nézel ki, cula! – Mi van, csülök, ne játszd a nagykorút a kiskorú előtt! Ha van olyan, hogy a folytatás erősebb, mint az első rész, akkor az ez az eset. Ebben a részben bontakoznak ki csak igazán a főszereplők és a történet. Imádom ezt a filmet, és mind a 147 percét bármikor végigülöm.

2020.08.10 csd

Tényleg egy életre?

Bár ma már eléggé távol áll az ízlésvilágomtól a Bad Boys filmek, a második részhez határozottan szép emlékek kötnek, ettől pedig amolyan bűnös élvezetet jelent számomra a film. Nemrégiben újranéztem, és megnyugtató volt számomra, hogy a mai napig igazán sziporkázó párbeszédekkel operál, ráadásul a látványvilága sem avult el teljesen, ami annak idején igencsak ütősnek számított. Smith és Lawrence párosa zseniálisan működik, és szerintem nem igazán igényelt ez a franchise egy harmadik felvonást.

2017.07.23 Deku

Ez a rész is pont annyira pörgős mint az előző, remek lett. Látványos, izgalmas és felettébb humoros még mindig a két színész. Nem lett elcsépelt baromság mint a folytatások általában.

2018.06.03 mamiéstöti2

Sikerült az első rész szintjét elérni, ami lássuk be ritkán sikerül. A szereplőknek másodszorra is sikerül hozniuk karakterüket, és nem marad ki a humor sem.

Nem mondom,hogy rossz,de azért egy szinttel az első epizód alatt van.Néha kissé erőltetettnek érzem a poénokat,és idejét múltnak.Látványos,könnyen emészthető,és humoros,de valamivel kevesebbet ad,mint az elődje!

2018.09.06 HE7EDIK

Az egyik legjobb akciófilm a mai napig, Michael Bay igazán kiélhette magát, a kocsidobálós rész etalon, Jordi Mollá pedig zseniális rosszfiú. Várom már a harmadik részt.

2019.09.25 ZeroHero

Michael Bay szokasos, de megis a jobbak koze tartozo filmje, amiben van minden, ami egy izig verig akciofilmbe kell: sebesseg, lovoldozes, jo csajok, egydimenzios gengszterek, agyafurt es meglepo megoldasok, de megis mukodik. Mukodik, megpedig nem ki... Több

2019.06.30 Norbert93

Tökéletes egyensúly

Nem túlzás a legemlékezetesebb akció-vígjátékok között említeni. Maga a cselekmény, a karakterek és az alapkonfliktus nem egy nagy eresztés, ellenben a film mégis hibátlanul működik. Legendás sikerének titka (szerintem), hogy a vígjáték és az akció elemek egyaránt megkapják a nekik járó játékidőt, mondhatni a két fő irányzat tökéletes egyensúlyban van. Ha nevetni kell, akkor tényleg nagyon vicces, ha akció kerül terítékre akkor az mindig tarol. A film e két zsáner tökéletes egyvelege. Ami még tovább emeli a film szórakoztató mivoltát az a két főszereplő, akik nélkül sokkal kevesebb lenne a film. Külön kiemelendő, a jelen esetben zseniálisra sikerült magyar szinkron is, ami szintén érdemben hozzáad a filmhez. Nem szokásom felpontozni akciófilmeket, de a Bad Boys II. első osztályú partner a szórakoztatásban, az akció-vigjátékok egyik ikonja.

2022.07.10 BRANTON

A mindenből többet, nagyobbat buktatói

2003-ban jött a Bad Boys folytatása, melyet ismételten Michael Bay szállított nekünk. A mindenből többet, nagyobbat elve vezérelte, amely mostanra Bay sajátja lett. Kérdés, hogy ez jól vagy rosszul sült-e el? Rosszul, hiszen a kritikám címe is erre ... Teljes kritika

2019.06.16 Ms. Akárki

Imádom ezt a folytatást. Majdnem jobb mint az első. Talán több benne a maradandóbb poén. Marcus és Mike eszement jó karakterek és végig izgultam a filmet értük. Nagyon sajátságok és eredeti humora van a filmnek.

2021.10.23 Ildikó Bacskai

Egyértelműen a rendőrös akció-vígjátékok egyik királya a film, parádés szereposztás, remek cselekmény, jó pár millió, amit a film kivitelezésére elpocsoltak. A 2. rész a legviccesebb szerintem és introvertált férjem szerint is. Legalább egyszer meg kell nézni, és kacagni egy jót a film poénjain.

2018.12.03 harnas1207

Emlékezetesebb mint az első rész, pörgősebb és akció dúsabb. Minőségi akció-vígjáték.

2022.02.03 Képkockák

Az egyik legjobb folytatásfilm (amit főleg akciófilmek esetén látni), a történet érdekes és hozza az elvárt szintet, sajnos ez már nem mondható el a harmadik epizódról. A Will Smith - Martin Lawrence páros az egyik legjobban működő, és Lawrence rendőrös filmjei közül is talán a legjobb lett.

2020.01.19 rainman

Mike&Marcus visszatértek! Az első klasszikus – bár közel sem kultikus – etap után megint jöttek a rosszfiúk, hogy rendet tegyenek Miamiban! Eléggé felemásra sikeredett ezen kalandjuk. Először is szükségtelen volt két és félórára nyújtani a filmet, se... Több