Tapló télapó 2.

Bad Santa 2

A film összbevétele 24 079 268 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 44 237 443 forintot termelt. A hazai mozik összesen 32 502 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Willie állítása szerint az arkansasi Little Rockban született, ahonnan Billy Bob Thornton is származik.Szerző: dailyfilmsan

Brett Kelly nem őrizte meg felnőttkorára gyerekkori pufókságát, ezért a film kedvéért több mint 40 fontot szedett fel, hogy hasonlítson a kis Thurmanre.Szerző: dailyfilmsan

Billy Bob Thornton ugyancsak augusztus 4-én született, mint filmbeli karaktere, Willie Soke.Szerző: HercegPeter

Lauren Graham szívesen részt vett volna a Tapló Télapó 2-ben, csakhogy túlságosan el volt foglalva a Szívek szállodája új, Netflixre szánt részeinek forgatásával, így nem láthatjuk Sue-t a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben Billy Bob Thornton Kathy Bates fiát alakítja, pedig a valóságban mindössze 7 évvel fiatalabb a színésznőnél.Szerző: dulkap

Az első részben még kisfiú alakító Brett Kelly visszatér a folytatásban, már 22 évesen.Szerző: dulkap

A folytatás részt napra pontosan 13 évvel a Tapló télapó premierje után mutatták be.Szerző: ps