Izlésficam

Izlésficam

Bad Taste

Az Ízlésficam című horrorban idegenek szállják meg a bolygónkat és kiirtanak gy kisvárost. A kormány azonnali beavatkozást sürget, így a legprofibb ügynökök érkeznek a helyszínre. Nem is sejtik, hogy az idegenek időközben emberi alakot vettek fel és már előre örülnek az érkező húsos vacsorának...

(erare)

Forgatókönyvíró: Tony Hiles, Ken Hammon
Ország: Új-Zéland
Premier: 1987.12.01.

2018.01.27 TribeBubu

Az a kategória, ami annyira rossz, hogy már jó. Amúgy ahhoz képest, hogy mikori film és hogy független, szerintem egészen ügyes munka. A humora meg annyira pihent. Remek előfutára volt a Hullajó!-nak. Bár az igencsak bizarr, hogy PJ rendezői munkásságában öt film választja el ezt az elmebajt A Gyűrű Szövetségétől.

2016.04.24 D. Shaday

Azt meg kell hagyni, hogy amatőr filmhez képest nagyon látványos. A fekete humor néha megvillan, de sajnos nekem unalmas volt. A szereplők nem igazán voltak kidolgozva, a sztori sem egy nagy valami, szóval tényleg csak a morbid bája mentette közepesre.

63-an halnak meg a filmben.Szerző: Norbi

(2018. 03. 05.)
És ha még nem említettem volna – bár szerintem igen -, látható benne egy csomó bélontás, agybeteg morbid poénok zsákszámra, szóval felfoghatatlanul blőd halálnemekből nincs hiány! Ja, és amikor átváltoznak a lények ennivalóan aranyos, csupaszseggű élienekké, az valami hihetetlenül zseniális!

értékelés: 10/10 Több