Szaftos szavak

Szaftos szavak

Bad Words

A Szaftos szavak főhőse Guy Trilby, a megkeseredett negyven éves, szarkasztikus jellemmel megáldott férfi, aki egy nap felismeri annak lehetőségét, hogy bosszút állhat egykori iskoláján. Guy-t ugyanis évekkel ezelőtt eltanácsolták az intézményből, s miután talál egy… Több

Rendező: Jason Bateman
Író: Andrew Dodge
Premier: 2013.09.06.
Jason Bateman
Kathryn Hahn
Jason Bateman

2022.04.29 tibo77

Alulértékelt

Döbbenetesen alulértékelt film az IMDb-pontok alapján. Műfajában szerintem bőven 8 felett van az egyediségével, a lesből pofáncsapó szarkazmus petárdákkal. Többször nézhető, mindig máshol üt. :) Még csak hasonlót se tudnék nagyon mondani.

2015.10.27 krysn95

Nem teljesen agy nélküli vígjáték és ezért nem is annyira tucat film. Érzésem szerint nem egy népszerű alkotás, pedig több fényt is kaphatna. Nekem kellemes csalódás volt

2018.01.29 DarkLion

Batemant eddig csak rendezőként ismertem, de most bizonyította, hogy színésznek se rossz. A Szaftos szaval nagyon eredeti és szórakoztató film könnyed humorral és remek színészekkel, bátran ajánlom bárkinek, aki a gagyi poénoknál jobb minőségre vágyik.

2020.10.15 István

Egyszerű történet, de vicces és megható, tele rengeteg iróniával és szarkazmussal. Az elejétől a végéig tetszett, bár várható volt, hogy Jason Bateman nem fog csalódást okozni.