Balhé a mosodában

Balhé a mosodában

The Wash

A világ legjobb hip-hop autómosója, yo! Dee Loc (Snoop Dogg) és Sean (Dr. Dre) szobatársak: vagy az egyiknek van pénze, vagy egyikőjüknek sincs. Dee Loc felajánlja barátjának, hogy maga mellé felveteti autómosónak Mr. Washington (George Wallace) mosodájába. Az üzlet létrejön, csakhogy a nagyfőnök megteszi Dee Loc-ot kisfőnöknek. Más az üzlet és más a barátság! Sean lazán veszi a munkát, egyik szeme mindig a női toalett felé kacsint, míg Dee Loc mindenben hibát talál. Amikor Mr. Washingtont elrabolják, rajtuk a sor, hogy összeszedjék a váltságdíjat és kiszabadítsák a fogságból kenyéradójukat. A fergeteges poénokkal és jobbnál-jobb zenékkel tarkított filmben rövid szerepet kap többek között Eminem, Shaquille O'Neal, Ludacris és Pauly Shore.

Rendező: DJ Pooh
Író: DJ Pooh
Premier (HU): 2004.07.22.
Dr. Dre
Xzibit
Snoop Dogg

2017.03.23 matynero

Néhol van egy-két jó poén, de összességében nem egy nagy eresztés az egész. Nekem még Snoop Dog alakítása sem dobta fel, szóval, nem veszít az ember semmit sem, ha nem nézi meg.

2015.02.16 Buffy

Őszintén el kellett gondolkodnom rajta, hogy akkor most mit is láttam tulajdonképpen. Nem, hogy nem vicces, de még egy szimpla viccnek is rossz ez a film. Gondoltam, talán valami trash, de sajnos nem. Nagyon kínos alkotás.