Bankcsapda

Bankcsapda

Flypaper

Patrick Dempsey

Tripp Kennedy (Patrick Dempsey) csak egy gyors ügyintézés erejéig tervezett betérni a bankba, mégis túszként találja magát a többi ügyféllel együtt, miután két, egymástól független bankrabló csoport is ugyanazt a napot választotta a bankfiók kirablására. A tervezett zárás időpontjában a… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2012.04.12.

2020.11.28 Interfectorem Sabnock

Egy teljesen átlagos film bohókás szereplőkkel és idétlen, lehetetlen helyzetekkel. Közepes vagy átlagos színészi teljesítmény, számomra hamar felejtős.

2017.06.26 indingo

Rengeteg haszonló témában készült film van a piacon, de ez egy elég kedvelhető darab. Humoros és izgalmas történet, és van benne egy jó csavar is a végén.

2017.11.01 Bazzzsi

Általában az egy helyszínen, zárt térben játszódó filmek egy idő után zavarnak, itt nem így volt. Tetszett a története, helyenként a szerencsétlenkedés is humoros volt.

2019.12.30 TomÁcs

Annak ellenére, hogy egy bankrablásról szól a film van benne humor is a feszültség mellett. Izgalmas és fordulatokkal teli film.

2018.09.23 MMcFly2015

Kellett egy film a 12 órás műszak után, ami alatt akár el is szunnyadhatok, hisz az a cél. Hát nem sikerült beletrafálni, ugyanis a Bankcsapda nem ilyen. Nem tudtam unni, végig képes volt a figyelmem fentartani - és szórakoztatni. Úgy gondolom ezzel ... Több

(2021. 05. 27.)
Miért kötelező megnézni? Mert a Bankcsapda amellett, hogy egy könnyed, szellemes mozi, amit bármikor érdemes megnézni, egy ízig-vérig caper film is. Aki szereti a zsánert, vagy éppen ismerkedik vele, annak jó eséllyel felejthetetlen szórakozást fog nyújtani. Több