Deku

Matt Servitto
Ivana Miličević
Trieste Kelly Dunn
Hoon Lee

Lucas Hood, a feltételesen szabadlábra helyezett tolvaj egy pennsylvaniai kisvárosba, Banshee-be érkezik, és felveszi a település seriffjének személyazonosságát. A városban él Carrie, Hood régi szerelme is, akit tizenöt éve nem látott, azonban a nő ez idő alatt ismét férjhez… Több

Premier (HU): 2013.03.02. | HBO Max (2014.01.12.)

2024.01.21 aliasteáscsésze

Teljesen más látványvilágot tár elénk a testi küzdelmekből.

Remekül kitalált karakterek. Külön-külön is izgalmas epizódok, de az első két évad folyamatos cselekményében is kerek a történet. Kár, hogy a harmadik, negyedik évad nem adta vissza azt, amit vártunk tőle. Még így is ajánlom mindegyik évadot azoknak, akik pörgős, eseménydús filmeket szeretik.

2017.08.21 Deku

Ennek a sorozatnak semmi hibája nincs, pörgős akció dús és eseményekkel teli. Azonnal beszippantja a nézőt és folyamatosan képes darálni lefele a részeket annyira remek.

2022.07.26 Robinson76

A rablóból lett pandúr

Egy jól kigondolt és remekül felépített sorozatról van szó, mely képes beszippantani a nézőt, ha elég edzett ehhez a nyers, erőtől duzzadó szériához. Kellően mocskos és véres, de stílusos és minőségi. Az első évadot követően parkolópályára tettem, azóta sem került elő, de soha ne mondd, hogy soha!

2016.08.16 wintermat

Remek sorozat, tele izgalommal és akcióval. Ha egyszer elkezdem folyamatosan nézem a részeket, annyira fenn tartja az érdeklődésemet. Néha már már túlságosan durva, és a kellőnél több 18 karikás jelenetet raknak bele, de ettől függetlenül nézendő sorozatról van szó.

2023.07.09 Diabolus

Vigyázat, függőséget okoz!

Fordulatos, izgalmas sorozat, nem akarom ragozni: szépen ívelő cselekményszál, tehetséges színészek. Nekem a főszereplő mellett a „maffiavezér” Kai Proctor karaktere is nagyon tetszett, annyira jól hozza a nyugodt, zsarnok pszichopatát.

A sorozatban szereplő új-zélandi színész, Antony Starr valójában nem tudott vezetni, ezért a sorozatban látott autós jeleneteket egy speciális autóval vették fel, amelyet egy másik autó húzott. Szerző: GreyWolf

A sorozat alapján készült el a Banshee Origins című képregény, melyet a sorozat alkotói írtak, és Mike Hendreson illusztrál.Szerző: hp

A stáblista után minden rész végén látható egy extra zárójelenet.Szerző: hp

Minden rész főcímében új fotók láthatóak.Szerző: hp

Az első évad főcímében a kombinációs zár az alábbi három számon áll meg: 42, 15, 68. A második évadra a számok az következőekre változtak: 62, 07, 30, 99.Szerző: hp

(2015. 05. 18.)
Az évadzáró után az volt az érzésem, hogy különösebben nem botránkoztatna meg, ha ez lett volna a sorozatfinálé is. Több

(2018. 03. 02.)
Így ha kilépnél a megszokott szériák köréből, és még a gyomrod is bírja az erőszakot, akkor remek időtöltés lesz. Egy próbát mindenképpen megér. 7/10 Több