Barátság extrákkal

Barátság extrákkal

Friends with Benefits

Egy fejvadász ügyfele megbízásának eleget téve felkutatja számára az ideális munkaerőt, majd meggyőzi az újoncot, hogy költözzön New Yorkba. A két fiatal között kölcsönös szimpátia alakul ki, de tapasztalataik megálljt parancsolnak érzéseiknek. Megegyeznek abban, hogy kettőjük kapcsolata csak… Több

Rendező: Will Gluck
Premier (HU): 2011.09.22.

2023.05.18 Ahoj poplacsek

Csajosfilmes kliséparádé, csak most legalább jó színészek is voltak benne

Kicsit kiborító volt Mila Kunist ilyenben látni. Azért többször elmosolyodtam, kétszer talán majdnem nevettem is. (OK, Hugh Grant is jó színész, aztán mégis sokszor mikben játszott, szóval ez nem volt teljesen igazságos.)

2015.02.10 erare

Kikapcsol, megnevettet, szórakoztat ez a film. És örülök, hogy szereplői arra jutnak, hogy csak szexre nem építhető egy kapcsolat - egy barátság meg pláne.

2017.05.02 indingo

Olyan tipikus film, amiben ki lehet találni a dolgokat. El volt egymással a két főszereplő, de számomra nem volt túl valósághű és hihető a köztük lévő kémia. Vicces sem volt, tehát nem értem a készítőket.

2016.10.21 ArpiHajdu és Réci

Ez egy tipikus sablonos, kiszámítható, mostanában divatos történettel rendelkező amerikai romkon, amelyből tizenkettő egy tucat. Ráadásul leforgatták a megszólalásig hasonló ikertestvérét Natalie Portman-nel és Ashton Kutcher-ral a főszerepben a Csak... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus vígjáték ami azért tanulságos is... szinte biztos, hogy nem létezik a film alapvető feltevéseXD Abból biztos, hogy később csak a bonyodalmak vannak akármennyire is lazák az illetők. Mila Kunis játéka kifejezetten tetszett, pedig nem annyira rajongok érte.

Mila Kunis karakterének egy villám alakú nyaklánca volt, Justin Timberlake karakterének pedig egy villám alakú tetoválása.Szerző: SódóGA

A jelenetben, amikor Mila Kunis a taxiban átöltözik, a készítők szerint a taxis kiejtése nem volt elég New York-i, ezért utószinkronizálták.Szerző: SódóGA

Amikor Dylan megmutatja Jamie-nek az óceánt, a háttérben az orosz milliárdos, Andrej Melnicsenko jachtja látszik.Szerző: SódóGA

Mila Kunis a meztelen jelenetben testdublőrt használt.Szerző: SódóGA