Barbie: Titkos ügynökök

Barbie: Titkos ügynökök

Barbie: Spy Squad

A Barbie: Titkos ügynökök című mesében Barbie és barátnői, Teresa és Renee fontos küldetésről értesülnek, amikor egy titkos ügynökség felfedezi nem mindennapi tornász-képességeiket. A lányoknak egy a rendőrség elől minden alkalommal bravúrosan elillanó,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2016.02.04.

2019.10.09 HitGirl

A kislányom imádta, nekem nagyon nem tetszett. Olyan mű az egész. De kedves, habár szájbarágós, de gyerekszemléletű.

2017.08.08 felicity

kiskoromban néztem. Végül is egész jó. Tetszik hogy egy harcművészetet és a Gymnastikát összevonták. én is tornász vagyok és szeretnék tanulni ilyen harcművészetet.

2016.07.04 csenge

Borzalmas hamis ideálokat kreál ez az amerikai mese, nem ajánlom. Szerintem rettenetesen torzít és hazudik a széppel, a jóval és az igazi emberi értékekkel kapcsolatban.

2016.02.14 vellt

Huhhh.... Borzalmas meg egy barbi..igazabol ezeket nem lehet hova tenni egyik barbi a masik utan...nincs az egszbe kreativitas...vergodik az egesz barbis stab valoszinuleg gyenge latcszem lesz

A film összbevétele 1 375 679 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 32 288 195 forintot termelt. A hazai mozik összesen 45 034 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.