tjunior

1. évad (2018) - 8 epizód
2. évad (2019) - 8 epizód
3. évad - 8 epizód
4. évad (2023) - 8 epizód

Az HBO saját gyártású sorozatának középpontjában az olcsó bérgyilkosságokból élő ex-tengerészgyalogos áll. Ám Barry magányos és elégedetlen az életével. Amikor legújabb megbízása Los Angelesbe szólítja, magába szippantja a színházi világ.

Az HBO saját gyártású, nyolcrészes vígjátéksorozatának… Több

Premier: 2018.03.09. | HBO Max (2022.03.08.)

2020.02.18 iq.csabi

Számomra lenyűgöző a sorozat, nagyon egyedi. A 2. évad 5. rész pedig ZSENIÁLIS. Csak ajánlani tudom mindenkinek a sorozatot. Rövid, de nagyon szórakoztató!

2018.08.04 indingo

Néhány rész adtam neki. Sem a történet, sem a főszereplő karaktere nem fogott meg.

2018.04.30 TomÁcs

Nem egy pörgős vagy látványos sorozat. A története is elég furcsa. Hipp-hopp néha egy kis lövöldözés, de azért színész is szeretnék lenni. Olyan közepes.

2018.12.15 VvV

A főszereplőnek tényleg sorozatgyilkos feje van. A története nem rossz, de nem ájultam el tőle.

2020.01.03 tjunior

2.évad 5.rész után kapott egy plusz csillagot. Amúgy is javul a sorozat de ez az epizód egészen zseniális volt.

Annak ellenére, hogy Barry szerepéhez nagyon ügyesen kellett bánnia a fegyverekkel, Bill Hader nagyon kényelmetlenül érezte magát, amikor a forgatáson fegyverrel kellett lövöldöznie. Hader elmondása szerint, az első jelenet felvételénél félrenézett és összerezzent. Szerző: Hupka Adrián

A sorozat alkotói ragaszkodtak ahhoz, hogy az erőszakot ne dicsőítsék vagy romantizálják a komédia kedvéért. A színészeknek valódi felvételeket mutattak lelőtt emberekről, hogy pontosabban tudják eljátszani a haláljeleneteket. Szerző: Hupka Adrián

A Natalie-t alakító D'Arcy Carden már a sorozat előtt ismerte Bill Hadert, korábban dadaként dolgozott neki. Szerző: Nk

Henry Winkler érdeklődést mutatott a sorozat egyik szerepe iránt. Az alkotók, Bill Hader és Alec Berg azonnal felajánlották neki a szerepet, ő azonban azt felelte, hogy meghallgatáson akar részt venni akár bárki más. Szerző: Nk

A 2004 óta színészkedéssel foglalkozó Bill Hader rendezői debütálása ebben a sorozatban történt meg.Szerző: Nk

Értékelés: 8.5/10
(2019. 07. 09.)
Mindennel viccel, még a #metoo-val is
A Barrynek viszont sikerül, ami antihőseinek egyelőre nem: létrehozni egy igazán vicces és drámai, okos és izgalmas sorozatot, amit nem kompromittál se a pénzszerzési, se a nézettségi kényszer. A Barry az elmúlt időszak legkellemesebb meglepetése. Több

(2018. 06. 26.)
A mérgező tesztoszteron
A sorozat anélkül, hogy didaktikusan komolykodna vagy képmutató hatásvadászattal tetszelegne a feldolgozott társadalmi probléma súlyosságában, végül is azt a jóformán megoldhatatlannak tűnő kérdést feszegeti (ne feledjük: egy szinte folyton háborúban álló országban játszódva), hogy mit is jelentenek egy társadalom számára a leszerelt katonák.... Több