Baseball bikák

Baseball bikák

Bull Durham

A Durhami Bikák jó hírű baseball csapat, akiknek hírneve azonban hajszálon függ. Az új idényben jól kell teljesíteniük. Úgy tűnik, ebben semmi nem állíthatja meg őket, mikor két új sztárjátékos csatlakozik a csapatukhoz: Crash a tapasztalt irányító, és Ebby a vagány dobójátékos. Kettejük… Több

Rendező: Ron Shelton
Író: Ron Shelton
Premier (HU): 1990.08.23.

2017.11.20 Deku

Itt végre volt valami ami arra sarkallt engem is, hogy érdeklődve nézzem végig. Na ez a film már végre olyan ízléseket ütött meg ami számomra is emészthető volt. Meglehet nézni csak nem túl érdemes.

2016.05.16 Yosihiro

A film mindenképp egy sikeres mű és azelismert sztárok miatt is nézhető és jó. A film történetvezetése kicsit lassan indul de a végére minden tiszta lesz akár egy jó űtés :) remek kikapcsolódés akik a baseballt is szeretik azoknak kimondottan ajánlom . Üdv Yosi

2014.10.03 skyman

Régi nagy kedvenc számomra ez a film, persze az eredeti szinkronnal az igazi. Jók a színészek, szórakoztató a sztori, igazi kikapcsolódás. Csak hát nem mai már, de attól még jó.

2016.06.27 cvölf

Bírom ezt a filmet, többször is láttam már, mindig nagyon szórakoztató volt. Igazán ki tudja kapcsolni az embert, egy kis kellemes időtöltésre lehet tőle számítani, semmi többre.

Helyett kapott az 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz nevezetű listán.Szerző: Norbi

Tim Robbins és Susan Sarandon kedvenc saját filmje.Szerző: kázsé

Ron Shelton író és rendező maga is kispályás baseball játékos volt.Szerző: kázsé

A baseballban a rajongó lányokra vonatkozó szleng az "Annie", innen a szereplő neve.Szerző: kázsé