Baskin

Rendőrök gyanútlan csoportja egy ajtón átjut a Pokolba.

(hp)

Rendező: Can Evrenol
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Törökország
Premier: 2015.09.11.

2023.03.05 Interfectorem Sabnock

Irány a Pokol!

Ismét David Cronenberg után szabadon. Jönnek a törökök! Igazán ritkán találkozom török horrorfilmekkel, így aztán hamarjában rávetettem magam az oszmánok Baskin című kifejezetten borzongató alkotására. Most, a mozi megtekintése után annyit bizton ... Teljes kritika

2022.08.09 erahurka

Sokáig tart, míg eljutunk a horrorhoz, aztán meg elég zavarossá válik. Más arányban osztottam volna fel a játékidőt. Amúgy jól meg van csinálva, ha nem tudtam volna, meg se mondom, hogy nem amerikai.

2015.10.04 alexxx

Török horror...:D ez már önmagában egy komédia. Azért a buszban tömegesen dalra fakadós rész egész jó volt benne...:)

2018.04.15 BoBamburg

Kissé felejthető darab, de vizuálisan és hangulatilag a helyén van. A film első fele kissé lassú, majdhogynem felesleges, de a második felébe beindul és onnantól már egy kellemesebb, gore beütésű horrorba csap át.

2019.05.16 Di Canio

Sok értelme nincs, de ha az első felét végigszenvedi az ember utána már szórakoztató.

A film összbevétele 318 155 dollár volt (imdb.com).

Can Evrenol első, egész estés filmje, mely korábbi, ugyanezen a címen futó rövidfilmjén alapul.Szerző: erahurka

Mehmet Cerrahoglu karakterét Kurtz ezredesről mintázták az Apokalipszis mostból.Szerző: erahurka