indingo

10. évad (1999) - 22 epizód
11. évad (2000) - 22 epizód

Nicole Eggert
David Hasselhoff

Kalifornia napfényes tengerpartjának biztonságáról Mitch Buchannon és piros fürdőruhás csapata gondoskodik. A felhőtlen és olykor felelőtlen fürdőzőkkel gyakran történnek balesetek, s ilyenkor az életmentők gyorsan és profi módon lépnek közbe. Munkájuk árnyoldalai mellett a… Több

Premier (HU): 2005.01.15.

2021.12.04 Péter Fazekas

Nem volt rossz sorozat.

2017.04.14 indingo

Nem volt egy rossz sorozat, sok minden történt benne az alaptörténet mellett. A piros fürdődresszről máig mindenkinek a Baywatch jut eszébe. Kíváncsi leszek erre a leporolt mozifilmre, bár a trailer alapján borzalmas lesz.

2018.12.06 mamiéstöti2

Szerintem izgalmas sorozat volt és a színészek is jók voltak benne. Mindig több szálon futottak az események.

2017.11.21 Bazzzsi

A maga idejében megállta a helyét. Sokrétű volt, mert az életmentéseken kívül kaptunk a szereplők magánéletéből, volt benne szerelem, meg küzdés.

2017.07.25 Lonka

Anno kedveltem a sorozatot, elég érdekes részeket raktak össze. sok nyomozás is volt benne és persze az elengedhetetlen cápás részek. sok családi szálat is bemutattak.

A film 382 465 601 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 285 314 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Hasselhoff egyszer egy interjúban elárulta, hogy az iráni sah felesége mesélte neki, hogy azok a teheráni lakosok, akik rendelkeztek műholdas tv-adással, jegyeket árultak a sorozat vetítésére az otthonukba. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Baywatch legnézettebb időszaka 1993-ban volt, amikor is heti szinten 1 milliárd néző követte figyelemmel a sorozatot.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Pamela Andersont majdnem kihagyták a sorozatból, mert David Hasselhoff úgy vélte, egy Playboy-nyuszi elvonná a figyelmet az ő karakteréről.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az eredeti elképzelések szerint Leonardo DiCaprio játszotta volna Hobie Buchannon karakterét, ám a producerek szerint az akkor 15 éves DiCaprio túl öreg volt a szerepre, s végül a négy évvel fiatalabb Jeremy Jackson lett Mitch Buchannon fia.Szerző: ArpiHajdu és Réci