Lenyűgöző teremtmények

Lenyűgöző teremtmények

Beautiful Creatures

Gatlin nevű kisvárosba újonnan érkező Lena Duchannes (Alice Englert) hamar felkelti Ethan Wate (Alden Ehrenreich) érdeklődését. A fiú elvágyódik a szerinte reménytelenül unalmas városkából, ám rövid időn belül annyi izgalom zúdul rá, amennyire sosem számított: Lena… Több

Forgatókönyvíró: Richard LaGravenese
Zene: Thenewno2
Premier (HU): 2013.02.14.

2021.04.04 Rea387147

Igaz, hogy lassan indul el a film, de aztán jó kis szerelmes sztori lesz belőle. Az egész filmet imádtam és imádom a mai napig, az elejétől a végéig. A végén az a lezáró jelenet nagyon jó lett. A film magáért beszél, és persze megérdemelne egy folytatást. Ez az egyik kedvenc filmem a sok közül. (✿◠‿◠)

2017.05.02 indingo

Olyan se füle se farka sztori. Rengeteg elvarratlan szállal, gondolom több részt terveztek, de nem lepődtem meg, hogy csak ez az egy készült.

2017.09.24 Deku

Totális bukás lett ez a film, ennél jobban nem tudom leírni amit gondolok. Kellett volna bele valami extra ami nem volt és a színészi teljesítmény is nagyon alul teljesített. Nem ajánlom.

2020.04.20 dailyfilmsan

A lenyűgöző teremtmények engem annyira nem nyűgöztek le. Egy lesarkított, boszis szerelmi történet, aminek ahogyan eleje sem, úgy vége sem volt. A látványvilágnak viszont egy pacsi. Az szép volt. Látszik, hogy tini közönségnek készült, így nekem annyira nem volt varázslatos, mint inkább elcsépelt és tucatfilm.

2017.07.26 Lonka

Nem volt kerek a film. Fellebbentettek ezt-azt és után nem vitték végig a dolgot. Kicsit hatásvadász volt az egész történet, amelyben a szereplők sem voltak túl szimpatikusak.

A louisianai forgatást átmenetileg meg kellett szakítani a tornádóveszély miatt. Szerző: rbernadett

Eredetileg Jack O'Connellt vették fel Ethan Wate szerepére, azonban lecserélték Alden Ehrenreichre, pont a forgatás megkezdése előtt. Szerző: rbernadett

Ethan apja szerepet kap a könyvben, viszont a filmben nem tűnik fel, mert bár a jeleneteket felvették, végül mégis kivágták a filmből.Szerző: rbernadett

A Lena szobájának falán és mennyezetén található versek William Blake, Alfred Lord Tennyson, Edna St. Vincent Millay és Rumi költőktől származnak. Szerző: rbernadett