Gyönyörű és agyafúrt

Gyönyörű és agyafúrt

Beautiful & Twisted

A Beautiful & Twisted című drámában miután egy hotel vagyonos örökösét meggyilkolják, Ben Novack Jr. rendőrnyomozó a férfi feleségénél, Narcy-nél kezdi a vizsgálódást.

(erare)

Premier: 2015.01.31.
Soni Bringas
Michelle Hurd
Candice Bergen
Hemky Madera

2019.12.24 uniterra

Mivel valos tortenet feldolgozasa, nem szakadhattak el a valosagtol. Igy egyfajta doku drama is lehet.

2019.04.07 Berto49

Kimondott időpocsékolás!

A valaha szebb napokat látott Candice Bergen is szerepel ebben az amerikai TV-játékban. Ez az egyetlen értékelhető jellemzője, mert egyébként tipikus esete a hulladék, csak a műsoridő kitöltésére szolgáló filmeknek. Kiszámítható történet, sablon sablon hátán, felesleges időrablás. Azt az elképzelést bizonyítja, hogy nem minden megtörtént bűnügy alkalmas a megfilmesítésre. Még az sem segít rajta, hogy egy klasszikus, 1950-ben készített Billy Wilder-film, az „Alkony sugárút” jól bevált narrációját használja fel (fogalmazzunk karcosabban: lopja el.) Csak akkor érdemes megnézni, ha jobb hiján egyetlen másik film sincs elérhető közelségben, de akkor is inkább egy könyv olvasását ajánlom.

2015.07.10 tamas84

Felkavaró film, de valami mégis hiányzott nekem belőle. Egyszer meg lehet nézni, de túl sokat nem várnék tőle a helyetekben.