Beetlejuice - Kísértethistória

Beetlejuice - Kísértethistória

Beetlejuice
Turon

Adam (Alec Baldwin) és Barbara Maitland (Geena Davis) egy kedves és nyugalmas pár, akik halálos autóbalesetüket követően végre szeretnének örök nyugalomra lelni vidéki házukban, ám a beköltözésüket egy újgazdag család érkezése zavarja meg. A halott házaspár mindent elkövet, hogy elriassza az… Több

Rendező: Tim Burton
Premier: 1988.03.29.

Beetlejuice 2  (2024)

2018.12.23 Turon

Szerintem elég jó, amit Michael Keaton Beetlejuice-ként művel, Geena Davisnek is jól állnak ezek a fajta vígjáték-szerepek, és még Alec Baldwin is teljesen emberi formájában tudott részt venni a forgatásban. Viszont sosem értettem, hogy az ártatlan, ... Több

2017.10.25 Deku

Konkrétan érződik, hogy ez közepes kategóriájú film de ez jó dolog. Ez a film nem lett egy nagy alkotás, de itt most nem is éreztem ezt problémának. Pont azt, adta ami kellett egy délutáni kikapcsolódáshoz.

2017.10.17 Lamboh

Nem a szívemhez legközelebb álló Tim Burton film, de mindig jó újranézni. Egy vicces, és jó karakterekkel operáló film.

2018.03.31 Zsceeeka

Nem egy mai darab, de teljesen élvezhető. A színészek alakításai szerintem nagyon rendben vannak, a poénok pedig néhány kivételtől eltekintve rendben vannak.

2016.04.25 Loborg

Nagyon szeretem ezt a Tim Burton filmet is, (mint úgy néhány kivételtől eltekintve a többit is) mai napig, jól szórakozom rajta mindig, ha látom, nem igazán érdemes kihagyni, ha a rendezőt egyébként csípjük.

Michael Keaton bevallása szerint ez a kedvenc filmje.Szerző: hp

A filmet eredetileg horrornak szánták, amiben Beetlejuice egy démon lett volna, és nem megijeszteni, hanem megölni akarta volna a családot. Szerző: SódóGA

Az egyetlen főszereplő, aki rögtön igent mondott a szerepre, Geena Davis volt - a többiek legalább egyszer visszautasították a szerepüket. Szerző: SódóGA

Catherine O'Hara a beteg Angelica Houstont helyettesítette Deliakét, és a forgatáson ismerte meg leendő férjét, Bo Welcht. Szerző: SódóGA

(2018. 11. 12.)
Van ennél jobb Tim Burton film is, de viccesebb nem nagyon, szóval, akinek eddig kimaradt volna az életéből, sürgősen pótolja, ha jót akar magának, a rajongóknak pedig jó alkalom a harmincadik évforduló arra, hogy újrázzanak egy régi kedvencet. Több