Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Mielőtt elmegyek

(Before I Fall)
Mielőtt elmegyek

Tartalom

Egy középiskolai diáklány minden egyes napját úgy éli, mintha az lenne az utolsó, egészen addig, míg rendbe nem hozza a dolgait. (hp)

2017. 08. 27. 21:59

Nehéz száraz szemmel végignézni ezt a filmet, mert tényleg megható. Mindamellett meg nagyon elgondolkodtató. Az ember akarva, akaratlanul is magába néz, elgondolkozik sok mindenen.

2017. 08. 28. 16:38

Szomorú, de megnézésre érdemes film, ami fent tudta tartani a figyelmemet és örülök, hogy láttam, mert nagyon elgondolkoztatott. Jók benne a színészek is és tetszett, hogy pontosan nem lehetett tudni, mi lesz a vége. Sejteni mondjuk lehetett azért.

2017. 08. 22. 13:36

Kicsit tartottam tőle a gimnáziumi közeg miatt, de szerencsére felesleges volt. Tökéletesen bemutatja a film, hogy annak, hogy hogyan élünk meg egy-egy élethelyzetet, mit gondolunk emberekről, dolgokról, az mennyire nem tőlük függ, hanem a mi belső viszonyulásunktól feléjük. A főszereplő lány "lehetőséget kap" arra, hogy ugyanazt a napját élje újra és újra. Így módjában áll rétegről-rétegre visszabontani az életét, lefejtve róla az évek alatt felhalmozódott berögződöttségeket, egészen az alapokig, a lényegig. Bár tinédzserkorúakról szól, de nem csak tinédzsereknek. Legtöbbünk életében valószínűleg lenne mire másként tekinteni. Ez a film talán segíthet abban, hogy egy pillanatra megálljunk, és tegyünk egy próbát. Nem muszáj megvárni az utolsó pillanatot...

Jennifer Beals
Ry Russo-Young
Elena Kampouris
Logan Miller
Diego Boneta
Zoey Deutch

Bella Thorne játszotta volna Sam egyik barátját, ám később ismeretlen okokból visszalépett.

A film Lauren Oliver azonos című novellájából készült.

A filmet 24 napig forgatták Kanadában nagyjából 5 millió dollárból.