Mielőtt elmegyek

Before I Fall

2022.09.12 zoltyah

Nekem hiányérzetem volt, annak ellenére, hogy izgalmas film, és tényleg nem rossz. Szeretem a minimalista alkotásokat, ha művészi megközelítésből van rendezve . A két lány nyávogása nagyon idegesítő volt, amolyan tipikus amerikai. Talán jobb szereplőkkel 8 pontra értékelném.

2017.10.03 indingo

Ezek a minden nap újra játszódó történetek nekem mindig sántítanak és a 3.-4. visszatérés már unalmas. Nem volt olyan rossz, de a legvége kiszámítható.

2018.08.12 TomÁcs

Egynek elment, de nem éreztem benne az az átütő erőt amire számítottam.

2018.11.03 VvV

Nem egy egetverő történet, kicsit erőltetett is.

2017.12.11 Greeta

Összességében egy korrekt film, nem rossz történettel. Voltak benne jó megoldások, de a lány halálát nem tartom feltétlenül indokoltnak, persze így ütősebb a sztori.

2017.12.23 Deku

Szerettem a filmet mert igencsak tartalmas és elképesztő volt mennyire egybe függ a története. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

2017.11.21 Bazzzsi

Alacsony költségvetésű film, egy divatos témában. Minden nap újra indul és rá kell jönnünk a főhőssel együtt, hogy miként tudjuk megállítani a folyamatos körfogást.

2018.02.25 Eniq

Olvastam a könyvet azok után nagyon vártam a filmet, ritka amikor egy film tetszik amit már könyvben is elolvastam, de ez a ritka kivételek közé tartozik. Persze volt némi eltérés a könyv és a film között, de szerencsére nem rontották el a filmet nagyon tetszett.

2019.01.23 Timcsi

Zoey Deutch nagyon természetes a filmben. A története sem a megszokott sablonos, nekem elnyerte a tetszésemet.

2019.04.21 petraszab

Nem egy tipikus tinifilm tiniproblémákkal. Helyenként egészen élvezhető, a végével nem voltam kibékülve.

2020.08.25 violet_hope11

Nagyon tanulságos történet. A könyv és a film is nagyon tetszett. Minden egyes újra játszott nappal egyre többet és többet tudunk meg, végigkövethetjük a főszereplő lány jellemfejlődését is. Szomorú, de kicsit sem átlagos történet arról, hogy sosem késő jót cselekedni.

2017.08.27 T.Andras

Nehéz száraz szemmel végignézni ezt a filmet, mert tényleg megható. Mindamellett meg nagyon elgondolkodtató. Az ember akarva, akaratlanul is magába néz, elgondolkozik sok mindenen.

2017.08.28 ocskol

Szomorú, de megnézésre érdemes film, ami fent tudta tartani a figyelmemet és örülök, hogy láttam, mert nagyon elgondolkoztatott. Jók benne a színészek is és tetszett, hogy pontosan nem lehetett tudni, mi lesz a vége. Sejteni mondjuk lehetett azért.

2017.08.22 zaphirisz

Kicsit tartottam tőle a gimnáziumi közeg miatt, de szerencsére felesleges volt. Tökéletesen bemutatja a film, hogy annak, hogy hogyan élünk meg egy-egy élethelyzetet, mit gondolunk emberekről, dolgokról, az mennyire nem tőlük függ, hanem a mi belső ... Több