Bella és a Bulldogok

Bella és a Bulldogok

Bella and the Bulldogs

A Bella és a Buldogok című tévésorozatban egy fiatal középiskolás pomponlány szeretne bekerülni a focicsapatba. Egy véletlen folytán ez sikerül is neki, ám a Bulldogok fiújátékosai nem fogadják kitörő lelkesedéssel az új csapattagot. Bella számára nehézséget okoz a barátnői és a foci… Több

Premier: 2015.01.17.

Damarr Calhoun
Buddy Handleson
Jackie Radinsky

2021.02.19 Kibernetikus hős

Szerintem jó kis tinisorozat. Kár, hogy mostanában egyáltalán nem adják, és sehol sincs fent.

2015.09.20 vertigo

Szörnyű feminista elveken alapuló filmsorozat, emellett gyenge a színész gárda, és a történetet is ki kellene mosni hetven fokon, hogy kicsit zsugorodjon össze.

2016.07.09 Fidos

Nagyon kedves kis tinisorozat, szerintem ahhoz képest, ami a tévében megy, ez elég érdekes, vicces és szórakoztató. Jófej a főhős.

Buddy Handleson és Dorin Wilson is tagja volt a Nickelodeon egy másik sorozatának, a "Wendell és Vinnie"-nek, melyben Buddy az egyik fő karakter bőrében volt látható, míg Dorin csak egy epizód erejéig ugrott be.Szerző: erare

Bella szeretett volna lenni az első lány, aki tagja lehet egy focicsapatnak, mely az amerikai futballt játssza.Szerző: erare

A Nickelodeon egy másik sorozatának, az ICarlynak a sulicsapata is egy buldogot választott kabalaállatul.Szerző: erare