Belleville randevú - Francia rémes

Belleville randevú - Francia rémes

Les triplettes de Belleville

Champion, a magányos kisfiú nagymamájával él. Amikor Souza mama felismeri, hogy unokáját nagyon érdekli a bicikli, megajándékozza őt eggyel és komoly edzőtervet állít össze unokája számára. A kitartó kerekezés hatására Champion kiváló bicikliversenyzővé válik, s… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada, Belgium, Lettország
Premier (HU): 2004.05.06. | HBO Max (2022.11.07.)

2023.08.28 Ergit

Annyira magával ragadó a rajzfilm hangulata, zenéje, egyszerű története, csak kedvelni lehet!

2019.07.26 Ms. Akárki

Imádom ahogy a sajátos rajzolatú francia filmben bemutatják kissé groteszken a versenybiciklisek és a családjuk életét. Izgalmas kaland, ahogy a srácot nagymamája és kutyája meg akarja menteni. A zenéi a mesének még rendkívüliek. Fülbemászó és egyedi.

2015.12.13 Ragemarci

A franciák saját maguk szatíráját rajzolták meg a társadalomkritikán át egészen a Tour bringásainak helyzetéig. No meg ami a kínaiaknál a kutya az ott a béka :) (csiga nem volt)

2016.10.07 adamkatka

Érdekes animációs film, ami szerintem a mondanivaló és a megnyilvánulások miatt inkább szól felnőtteknek mint gyerekeknek. Van pár mögöttes mondanivaló ami megfogott. Érdemes megnézni.

2015.05.01 wirwil

Egy rajzfilm, amiben nincs ábrázolva a szépség. Az első benyomásom a nyomasztó érzés volt, ami a film végéig kitartott. Ilyen rondán ábrázolni a világot. Még a kutya, a macska, a békák, minden ronda volt!! Ok, én megértem, hogy a giccsparádét akartá... Több