Bennfentesek

Bennfentesek

Inside Job

Premier (HU): 2011.03.23.

2022.07.03 harnas1207

Kötelező darabbá kéne tenni iskolákban. Tény, erősen figyelni kell, hogy az átlag ember számára ismeretlen kifejezések között ne vesszünk el. Amit hiányoltam, hogy nem taglalta a többi kontinensre gyakorolt hatását/álhatását.

2015.10.07 AE1205SB

Remek, felvilágosító, kíméletlen, és profi dokumentumfilm. Ferguson és bátor csapata lerántja a leplet arról, hogy a főként amerikai makrogazdasági intézményekben történt deregulációk milyen katasztrofális következményeket okoztak a nemzetközi piacon, és hogyan süllyesztették a világgazdaságot válságba.

2015.07.11 moony5972

Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.

2015.11.03 Cptn_Cold

Jobban jársz, ha meg se nézed. Igen a válaszodra a kérdés, olyan rossz lett, hogy jobb kihagyni. Kár taglalni a sztori pocsék a karakterek, amit játszanak szintén gyengusz így hát én ezt nem venném fel top listásnak.

2017.04.15 bahhama

Együtt nézendő a Válság a Wall Streeten c. filmmel. Az jatekfilmkent, a Bennfentesek dokumentumfilmkent dolgozza fel a 2007-es válságot. A két film közötti egyik lényeges különbség, hogy.a dokumentumfilmben sokszor elhangzik, a "nem vállalta a szerep... Több