Bérgyilkosék

Bérgyilkosék

Killers
JRD

Spencer egy kormánynak dolgozó bérgyilkos szuperkém, akire egy európai küldetésen rátalál az igaz szerelem egy gyönyörű, okos és éppen szakítás után lévő nő, Jen Kornfeldt személyében. A románcból házasság lesz, és boldogan élnek egészen Spencer 30.… Több

Rendező: Robert Luketic
Forgatókönyvíró: Bob DeRosa, Ted Griffin
Premier (HU): 2010.11.18.

2024.01.14 Ари Шандор

Akár jó is lehetett volna...

...ha más rendezi, és más szereplőkkel dolgoznak. Ashton Kutchernek hirtelen egyetlen jó szerepe ugrik be, a Pillangó-hatás. Bár ott is inkább a film volt jó... Katherine Heiglre nem emlékszem, hogy láttam-e valaha valamiben, de amit művel a filmben, az kritikán aluli. Borzalmasan idegesítő. Tom Selleck... hát na... Ha valami vicceset kellene kiragadnom a filmből, akkor az a Catherine O'hara által megformázott karakter... de 60 percnél kilőttem, nem bírtam tovább. Lehet, hogy a jó dolgok az utolsó 30 percben vártak volna... de elfogyott az akarat.

2022.03.29 JRD

Szórakoztató...

... többször nézős. Némi humor és akció minden mennyiségben. Látványos akciófilm. Érdemes a figyelemre! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Borzalmasan nagy ostobaság az egész,tele logikai buktatókkal.Tele semmitmondó jelenetekkel,és színészekkel,lásd: Ashton Kutcher és Katherine Heigl.Reklámfilmet sem bíznék rájuk!

2017.07.23 Deku

Szerintem a film maga nagyon jó, remek történet, sallang mentes és szórakoztató. Ami nem tetszett benne az az, hogy Ashton Kutcher nem volt a legjobb erre a szerepre, ellenben Kathrine Heigl-lel.

2022.03.28 Klauka89

Mit tennél, ha tudnád?

Kutchert és Heiglt is bírom, így nem volt kérdés, hogy megnézzük-e ezt a vígjátékot. Egy kirándulás utáni kikapcsolódásnak teljesen tökéletes volt. Mit tennél, ha kiderülne a férjedről, hogy bérgyilkos? Tetszett! Natalie O'Hara, szegény, ő sem lesz már fiatalabb!

A forgatókönyv eredeti címe és a film korai munkacíme "Five Killers" volt. Szerző: dulkap

A forgatás során Ashton Kutcher véletlenül kiütötte az egyik kaszkadőrt. Szerző: dulkap