Betépve

Betépve

Blow

George Jung hatalmas vagyonra tesz szert, és a dorgbárók fényűző életét éli a 70-es évek Amerikájában. Mindene megvan, amit egy ember kívánhat, de rá kell döbbennie, hogy a szerelmet nem lehet pénzért… Több

Rendező: Ted Demme
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2001.08.30.

2021.11.18 szaka123

Depp miatt az 5 csillag. Sokat hozzátesz a játéka a filmhez, ami egyébként a hosszú játékidő ellenére sem unalmas. Egyszer érdemes megnézni, nagyon jó, egyedi hangulata van, és betekintést enged George Jung egyáltalán nem hétköznapi életébe, ami azért szerintem sokkal durvább volt a valóságban, mint a vásznon.

Depp szinte minden filmet fel tud dobni, még ezt a közepesen megcsinált filmet is. Vad, önpusztító és frusztrált, de ez a szerep is hiteles. Nem a legjobb ebben a témában, de egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2017.07.17 Deku

Ugyanúgy kiemelhető itt is Johnny Depp alakítása mint szinte minden filmjében kivétel nélkül. A történet elrabolja az ember figyelmét. Nagyszerű, hihetetlen de nincs rá panasz.

2018.12.20 dailyfilmsan

Nem ez a kedvenc filmem Jonny Depp-től. Nem is az amit legjobban utálok. Ez a film inkább az érzelmes és komoly oldalát mutatja és nem a bohókásat ami kicsit gyengít a játékának színvonalán. Ettől eltekintve egy élvezhető dráma. Többször is meg lehet nézni.

2019.09.25 ZeroHero

Igazi nagybetűs klasszikus igazi, kézzelfogható és talán szívbemarkoló színészi játékokkal. A történet végig leköti az ember figyelmét, és észre sem vesszük, de a rossznak drukkolunk, hogy végre a hullámhegyek és hullámvölgyek után révbe érjen. Aztán...

George Jung tanúskodott egykori társa, Carlos Lehdert ellen, ezért 20 évre csökkentették a büntetését. A film szerint 2015-ben szabadult, de valójában már 2014. november 27-én kiengedték a börtönből.Szerző: Somogyi Zsófi

A rottentomatoes oldalon 5,8-ra van értékelve.Szerző: dailyfilmsan

A forgatókönyv alapjául a "Blow: How a small town boy made 100 million dollar with medellin cocaine cartell and lost it all" c. könyv szolgált.Szerző: dailyfilmsan

Penélope Cruz a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2