Beverly Hills-i zsaru

Beverly Hills-i zsaru

Beverly Hills Cop

Eddie Murphy

Axel Foley (Eddie Murphy), a detroiti zsaru örömmel veszi barátja, Mikey Tandino (James Russo) látogatását Kaliforniából. Sajnos Axel nem tud sokáig örülni a helyzetnek, ugyanis Mikey-t a szeme előtt gyilkolják meg. Az elkövető egy bizonyos Zack (Jonathan Banks), akit Axel egészen Kaliforniáig… Több

Rendező: Martin Brest
Forgatókönyvíró: Daniel Petrie, Jr., Danilo Bach
Premier (HU): 1987.11.12. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.12.15 Lóri Ádámcsik

Klasszik

A 80-as évek esszenciája egy akcióvígjátékba zárva. Azt hiszem, többet nem is kell mondanom. :D (Ha van valaki, aki még nem látta, akkor hajrá!) Ja és a magyar szinkront se hagyjuk ki a jóból. Szuper szinkronszínészeket válogattak össze a filmhez.

2019.04.02 Puncs

Örök klasszikus, ami semmit nem veszített az értékéből. Eddie Murpy egyszerűen halálosan jó benne, élete egyik legjobb alakítását nyújtja. Azóta sajnos már lejjebb adott a színvonalból. Ez a film azon kevesek közé tartozik, amelyeknek a második része... Több

Eddie Murphy jó színész de nekem valahogy ez a filmje nem volt ütős.Pedig akadt belőle bőven,plusz akciókkal sem maradt adós a rendező,de nekem akkor is csak egy közepes filmecske marad.

2017.12.13 Yosihiro

Egy remek akció vígjáték E.M.-töl izgalom humor és nemi krimi pompásan összegyúrva és tálalva. Nagy élmény kötelező klasszikus.

2017.07.11 Deku

Egyszerűen képtelenség nevetés nélkül megállni az olyan filmet amiben Eddie Murphy is szerepel. Ez pedig ilyen. Viszont itt azért kapunk némi akciót is. Nekem tetszett.

Ez a film az 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz elnevezésű katalógusban kapott helyet.Szerző: Norbi

Az eredeti tervek szerint a főszerepet Mickey Rourke játszotta volna. Meg is kötötték a szerződést, sőt a színésznek ki is fizették a 400.000 dolláros gázsit, ám a gyártás csak nem indult be. Csakhogy Rourke szerződése időhöz volt kötve, így az idő leteltével egyszerűen elsétálhatott a pénzével, még mielőtt egyetlen képkockát leforgattak volna.Szerző: ps

Ezt követően a főszerepet Sylvester Stallone-nak ítélték. A forgatókönyvet újra átírták, hogy egy igazi lövöldözés Stallone film kerekedjen belőle, csakhogy két héttel a forgatás megkezdése előtt Stallone kiszállt a projectből.Szerző: ps

Egy Hollywoodi legenda szerint Stallone azért nem vállalta a szerepet, mert nem neki megfelelő narancslé várt rá a lakókocsijában a forgatás helyszínén. A hivatalos álláspont szerint azért kellett megválni Stallone-től, mert az új forgatókönyv alapján túl költséges lett volna a forgatás, és a Paramount nem akart még több pénzt beleölni a filmbe.Szerző: ps