Fekete vitorlák

2. évad (2015) - 10 epizód
3. évad (2016) - 10 epizód
4. évad (2017) - 10 epizód
Hannah New

A fekete vitorlák Flint kapitány és kalózinak történetét meséli el. A Kincses sziget előzménysorozata húsz évvel Robert Louis Stevenson klasszikusának eseményei előtt játszódik. Flint a hatalmas kincset ígérő, híres Urca De Lima után kutat, azonban a legfontosabb információt egy fiatal… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 2015.01.10.

2022.01.09 Vilmos393432

Nem

Lóf*szt! Túl sok a b*zi!

2020.03.26 indingo

Én 5-6 rész után feladtam. A látványa és a hangulata izgalmas volt ideig-óráig, de a története nekem unalmas volt.

2017.08.21 Deku

Hatalmas sorozat lett, igazi vérbeli kalózos történet amiből semmi sem hiányzik. A karakterek nagyon erősen hozzák a formájukat és szerintem teljesen élethűen ábrázolták a kalózkort.

2017.04.10 HercegPeter

Kalózok, árulás, harc, fordulatok és cselszövés. Aki szereti ezeket a témákat, azoknak mindenképpen ajánlom. A történet elsőosztályú, bár helyenként talán kicsit túl lett bonyolítva. A karakterek között mindenki megtalálja a számára legszimpatikusabb... Több

2017.01.27 Orosz István

Na ezaz a sorozat, amit a sorozatok királyának koronáznák. Eszméletlenül jó a sztori, a látvány. Annyira kár hogy csak 4 évad lesz. :(

A sorozat a kincses sziget, előzmény sorozata! Szerző: Orosz István

A sorozatot, Afrika partjainál forgatják.Szerző: Orosz István

Bár Flint kapitány és John Silver fiktív alakok, Anne Bonny, Charles Vane, Jack Rackham és Benjamin Hornigoldem karakterét valóban élt személyekről mintázták. Szerző: hp

Charles Vane, Jack Rackham és Anne Bonny valóban kalózok voltak, akik Karib térségben tettek szert kétes hírnevükre.Szerző: hp

A főcím alatt hallható jellegzetes hangú hangszer egy tekerőlant. A hangszert már a középkorban is használták.Szerző: hp

(2015. 07. 30.)
Black Sails – vége a második évadnak
A kalózos sorozat az utolsó két résszel olyan élményt szállított, hogy az túlzás nélkül vetekedhet akár a Trónok harca színvonalával is. Kétségtelen, hogy a Starz nagyon tud valamit, ha akcióról és intrikáról van szó. Több

(2016. 01. 07.)
A színészek nagyon jól végzik a munkájukat, ezért sokan meg fogják találni a kedvenc karakterüket és bőven lesz választék, nemcsak férfiakban, de nőkben is, mert a regénnyel ellentétben itt sok erős női karakter is helyet kapott.