Fekete Tenger

Fekete Tenger

Black Sea

Egy tengeralattjáró kapitánya elvállal egy rejtélyes munkát, és alámerül a Fekete-tenger mélyére, hogy megtaláljon egy tengeralattjárót, mely állítólag tele van aranyrögökkel.

(hp)

Grigoriy Dobrygin
Ben Mendelsohn
Jodie Whittaker

2016.03.19 MMcFly2015

Nekem tetszett. Hiába az egy helyszín a film alatt – az elején, mikor feltérképezik a terepet a tengeralattjárón – megismerhetjük a teljes járművet. Komoly témát feszeget, amiből még több drámát ki lehetett volna hozni, és nem ennyire ostobának beáll... Több

2016.02.17 Rayman102

Én kellemesen csalódtam ebben a filmben. Nagyon izgalmas volt. Nem ismerem a színészeket, de tetszettek a karakterek. Valószínűleg nem nagy költségvetésű filmről van szó, de ennek ellenére szerintem hozta, amit kellett.

2015.08.28 avocados

Nyomasztó hangulata van a filmnek, azt hittem komoly film kerekedik belőle, de a szándékosan kreált izgalom és a szereplők ostobasága kezdett az agyamra menni. Újra és újra csesznek el mindent. Inkább nem néztem volna meg...

2015.11.23 Gabor

A film jó. Hiába ostobák a szereplők. Vannak ilyen emberek az életben is. Az előttem hozzászólókat ez idegesítette. Viszont a sztori elején benne is van, hogy ezek már régi, kiégett katonák, akiknek számos mentális problémái vannak, mégis neki vágtak az útnak. Izgalmas jól megcsinált film. 5 csillagból 5 nálam.

A baleset túlélői Törökországban kötnek ki vélhetően iratok nélkül, és egy rakás arannyal, amit nem tudnak megmagyarázni. Nem beszélik a nyelvet, és annak esélye, hogy meg fogják tudni tartani a kincset, elég karcsú. Az arany felküldése nem volt túl jó ötlet.Szerző: Bence377940

Az az elképzelés, hogy egy magán tengeralattjáró elhagyja Szevasztopolt anélkül, hogy orosz és esetleg más erők követnék, a film teljes koncepcióját valószínűtlenné teszi.Szerző: Bence377940

Amikor a személyzet tagjai a német tengeralattjáróba hatolnak, csak egy nagyon kevéske víz ömlik befelé. Mivel az egész hajó víz alatt van, teljesen meg kellett volna telnie vízzel.Szerző: Bence377940

A német tengeralattjáróba valójában lehetetlen bejutni anélkül, hogy valaki bentről segítene.Szerző: Bence377940

(2019. 06. 04.)
Black Sea (2014)
Megtekintés: Habár Macdonald most sem adta alább a minőségi munkát rendezőként, mint korábbi filmjeinél megszoktuk, sajnos a Fekete-tenger egy középszerű, unásig elkoptatott filmdráma. Több
Pánik
Hol nézheted: Amazon Prime