Kétszemélyes hadsereg

Kétszemélyes hadsereg

Blood of Redemption
Videók

Quinn Forte-nak mindene megvan, amit csak szeretne: pénz, hatalom, szerető nő és egy testvér, aki bálványozza őt. Viszont ellenségei is bőven akadnak és amikor egy nap alatt mindent elveszít, ami számított számára, megváltozik az élete és bosszúra szomjazik.

(dulkap)

Premier: 2013.09.24.
Gianni Capaldi
Massi Furlan
Billy Zane

2017.12.27 Deku

Egyszerűen nálam nem jött át a film mondanivalója amennyiben volt neki ilyen. Nekem ez a sztori nem igazán jött be sajnos. Nekem úgy tűnt mintha össze vissza ugrálnánk és nem lehet eldönteni sokszor hogy most mi is van. Nem ajánlom.

2017.12.18 kmona

Nézhetetlen a film, pedig én aztán nagyon szeretem a pörgős akciózást, és ebben nincs híján a film, viszont eszméletlenül ötlettelen a történet, a párbeszédekről már nem is beszélve. Szerintem átveri a nézőit egyszerűen.

2015.02.01 Sziszi

Nagyjából tudtam mire számítsak, Dolph Lundgren neve fémjelez már valamit. Persze nem a minőségtelenséget, hanem inkább valami nagyon sablonos műfajt, amiből nem is akar kilépni. Ez a film pont attól jó, hogy nem akar több lenni, ami. Egy jól felépített, ámde sablonos akciófilm. Ezt becsülöm.

Kezdő pornószínésznők alakítják a filmben szereplő escort lányokat. Szerző: mamiéstöti2

Szent játékok
2018