BMX banditák

BMX banditák

BMX Bandits

Goose és P.J. állandóan együtt bringáznak, de nem nagyon tűrik meg őket a város utcáin. Ezért arról álmodoznak, hogy egyszer nekik is lesz a rendőrökéhez hasonló adóvevőjük, amellyel kijátszhatják majd a rend fenntartóit. Egy baleset során találkoznak Judyval, aki nyári munkával próbálja megkeresni a BMX-re valót. Ezekután a srácok együtt próbálnak különböző módon pénzhez jutni. Egy alkalommal belebotlanak egy rejtélyes csomagba, amelyben tucatnyi adóvevőt találnak. Elkezdik értékesíteni az ebül szerzett jószágokat, de a legnagyobb probléma az, hogy az adóvevők egy betörő banda legújabb tervének fontos kellékei. A bűnözők pedig minden áron vissza akarják szerezni azt ami őket illeti.

Forgatókönyvíró: Russell Hagg
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 1986.06.12.

2024.02.15 csJózsef

Azt hiszem, bátran mondhatom, hogy a 75-80-as évek szülötteinek nagy nyári kedvence volt. Ha egy kis nosztalgiára vágyik a korosztályom, akkor ez a film mindig jó kedvre derít. Csak ajánlani tudom. A korának megfelelő.

2018.03.16 demonkiller45

Fuh, hát ez egy eléggé érdekes élmény volt, egyrészt eleve furcsa volt látni Nicole Kidmant ennyire fiatalon, másrészt egyszerűen csak ez a film űbergagyi. Nehéz szívvel tudom csak ajánlani. :)