Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bödőcs Londonban 2. rész

(Bödőcs Londonban 2. rész)
Bödőcs Londonban 2. rész

Tartalom

Bödőcs Tibor harmadik önálló estjével látogatott el a második legnagyobb magyarlakta városba, Londonba. Ezekből a felvételekből állt össze az a műfajteremtő stand-up road movie, amit a Comedy Central mutat be az itthon maradt magyar nézőknek, két részben.
(Kántor Gábor)

2016. 09. 15. 00:16

Aktuálpolitikai stand-up est rengeteg kritikával. Mind tudjuk, hogy ami most Magyarországon történik, az hallatlan, és a Rákosi korszakkal egy lapon fogják majd emlegetni a történelemkönyvek.

2016. 11. 15. 23:02

Szívesebben néztem volna Londonban egy székről, mint a Comedy Central-on egy fotelból...

2016. 07. 27. 07:51

Imádom Bödőcs Tibort. Évek őta ő az egyik legjobb stand up arc Magyarországon. Utánozhatatlan stílusával most is sikerült lehengerelnie a nézőket.

Amikor Bödőcs Tibor Londonban vendégszerepelt, forgattak az utcán is spontán jeleneteket a kreatív rendező ötleteiből, amelyek alá Bödőcs"jammelt"szöveget.

(KaTuS55)