Videók
Timon

Bogyó és Babóca 13 új kalanddal várja a lelkes közönséget. Bogyó a csigafiú és Babóca a katicalány immár barátokként fedezik fel az őket körülvevő világot. A kedves rövid mesék a legkisebbek számára érthetően közvetítenek olyan értékeket, mint az önzetlenség, türelem, kitartás és a természet szeretete.

Forgatókönyvíró: Bartos Erika
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2011.06.02.

2019.10.30 Timon

Gyerekkoromban a mese jó volt,ez is hasonlóan.Leginkább azért tetszett,mert igazán őszinte,eredeti.Itt mesében is jól át tudta adni.

2018.04.26 indingo

Örülök, hogy egy magyar mese ilyen karriert tud befutni. A történetek kifejezetten a kisebb, óvodás korosztályt célozzák meg. A figurák nagyon nem tetszenek, bár nem is engem kell elkápráztatni.

2019.08.04 Ms. Akárki

Kellemes és aranyos kis mese kisebb gyerkőcök számára. Könnyed stílusban egyszerű kis történetekben szinte észrevétlenül tanítja meg a kicsiket alapvető dolgokra mint az osztoszkodás, kitartás, barátkozás fontossága.

2018.07.30 Norbert93

A kicsi lányom imádja, nagyon aranyos kis mese, rosszat nem tanulhat belőle a gyerek és mellőzi a tipikusan rossz óvodásmese jellemzőket, mint például a debil Minimaxos mesék.

2016.04.18 KrisztiEsLaci

A csigafiú és a katicalány 13 új mesén keresztül mutatja be, hogy kicsit jobban oda kell figyelni egymásra, együtt ünnepelni a legklasszabb dolog a világon, bárki hibázhat, és mégis van mindenre megoldás. Együtt sütnek mézeskalácsot, amit ellop egy s... Több