Bogyó és Babóca - 13 mese

A Bogyó és Babóca mesesorozat egy kis erdőben játszódik, szereplői erdei cimborák, apró bogárkák baráti közössége. A két főszereplő Bogyó, a csigafiú, és Babóca, a katicalány. A kis katica egy bájos, óvatos, félénk kislány, tele jó szándékkal, segítőkészséggel. Mindig megfontolt, felelősségteljes, megbízható. Bogyó, kis csiga, egy nagyon eleven, kíváncsi, vidám figura, kicsattanó jókedvvel, hatalmas lélekkel, telis-tele energiával. Bátor, de roppant érzékeny és szeretetreméltó.

Forgatókönyvíró: Bartos Erika
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2010.08.07.

2018.04.26 indingo

Pár részt meg kellett néznem belőle egy kisgyerek miatt. A történetek helyesek, a nyelvezet pont a kicsiknek való, de a figurák szerintem elképesztően rondák.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Számomra egy idióta mese, nem, hogy építené a gyereket, inkább rontja!

2015.06.20 Kellangy

Egy igazán kedves mese az erdő állatairól, tanulságos, rövid mesék gyűjteménye, kicsiknek kiváló tanmesék. A szeretetről, megbocsátásról, kapcsolatokról, és egyéb jó tulajdonságokról. 2 éves kortól már leköti a gyermekeket. Nagyon ajánlom.

2016.04.18 KrisztiEsLaci

Egy csigafiú, egy katicalány és barátaik, az erdő bogarai által mindennapi szituációkat élhetünk át. Megmutatják, hogy egy betegség nem is olyan vészes ha a barátok segítenek, a barátság még egy cseresznyénél is fontosabb, és a barátokra mindig lehet számítani.

2015.03.30 ganna

Kedves, komplett történetek, aranyos szereplők, kicsiknek ajánlom. Azért jó dolog, hogy a mai fiatal korosztálynak is készülnek igazán ilyen mesék. Én felnőtt fejjel is nagyon kedvelem.