Bombay Velvet

A Bombay Velvet egy teljesen átlagos férfi története, aki látszólagos esélytelensége ellenére valódi nagymenővé válik. Jazz klubok, szenvedélyes szerelem, egy folyamatosan növekvő metropolisz és az jobb élet iránti kielégíthetetlen vágy... Üdvözlünk az álmok városában, Bombay Velvetben.

(hp)

Anushka Sharma
Anushka Sharma
Ranbir Kapoor

2016.07.16 PinkPetra

Nem tetszett, igazán semmi szerethetőt nem találtam benne. :(

A film összbevétele 758 478 dollár volt (imdb.com).

Karan Johar második filmszerepe, 20 évvel ezelőtt Shahrukh Khan barátját alakította a legendás Dilwale Dhulaniya Le Jayenge (Aki bátor, azé a menyasszony) című filmben.Szerző: e-batta

A Ranbir Kapoor által megformált Johnny Balraj bajuszát legendás nagyapja, Raj Kapoor bajusza ihlette.Szerző: e-batta

Apró hiba: minden színész láthatóan a Classic Mild márkájú cigarettát szívja, amely nem létezett még a hatvanas években.Szerző: e-batta

Az eredetileg rendező/producer és számos kasszasiker készítője, Karan Johar első alkalommal alakít gazembert a filmvászon (fiatalon mellékszerepben kezdte, amíg át nem állt a kamera másik oldalára), jellemzően inkább csak vendégszínészként tűnik fel a filmekben, legtöbbször önmagát alakítva.Szerző: e-batta